Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,

Podzielcie się swoją opinią nt. nowej strony mojej agencji interaktywnej: www.webyourself.pl

Dajcie znać głównie pod kątem:
1. Usability
2. Intuicyjności całej strony i nawigacji
3. Ewentualnych błędów w działaniu (dajce info o swojej przeglądarce, urządzeniu, rozdzielczości) i błędów językowych / literówek.
4. Ogólne wrażenie.

Z góry dzięki za każdą opinię.

#internet #webdev #webdesign #grafika #webmastering #informatyka #stronyinternetowe #design #frontend #kiciochpyta #ux #usability #userexperience
  • 28
Zmodyfikowałem w wersji testowej efekt scrollowania, żeby był bardziej standardowy, tutaj lepiej?


@gumol: duzo lepiej, tylko zdjęcia teraz śmiesznie skaczą
przy płynnym przewijaniu dalej przycina, chociaż może trochę mniej (belka nie ruchliwa, dlatego?)
przy płynnym przewijaniu dalej przycina


@kinky_savage: Chodzi Ci tutaj o klikanie po nawigacji po prawej stronie albo na strzałki na dole każdej sekcji, po których są animowane scrolle?
@gumol: jak naciskam środkowy klawisz, pojawia się kółko, i przesuwając myszką góra dół, mogę kontrolować prędkość przewijania - jak na drugim filmie co wstawiłem, widać tam kursor

szczerze nie mam pomysłu czym spowodowana jest ta różnica
@gumol: Na szybko:

1) Złe typo (wielkości, odstępy, justowanie)
2) Zła hierarchia wizualna (nagłówki, niewidoczne CTA ze złymi labelkami) - zachwiana waga elementów.
3) Zupełnie nietrafiony pomysł z nawigacją między sekcjami (naprawdę chcesz, żeby ktoś tracił czas na rozgryzanie tego?) Nawigacja powinna być zrozumiała od razu. To kluczowe.
4) Masz na bannerze button z CTA, które nic nie mówi, do tego działanie buttonu jest kompletnie zbędne userowi, ani nie przybliża go