Wpis z mikrobloga

Moje małe podsumowanie pierwszego roku na dwóch kółkach. Wiem, że nic specjalnego ale lepszy rydz niż nic!

Aktualnie mam grypę z kosmosu więc 2016 na razie zaczął się na trenażerze, żeby wypocić to badziewie ale ciężko idzie ;)

W tym roku w planach jakieś wycieczki "poza miasto", utrzymanie formy z poprzedniego sezonu, więcej aktywnych dni i będzie dobrze! Ale dalej nie mam zamiaru się ścigać ;)

Wszystkim rowerowym mirasom i mirabelkom życzę abyście w 2016 mieli jeszcze więcej czasu i frajdy na rowerze, nie łapali kontuzji i pokonywali swoje limity! Nieważne czy jeździcie po bułki do sklepu czy w TdF - ważne, że jeździcie! W końcu jesteśmy jedną wielką rowerową rodziną!

#rower #chwalesie #kolarstwo #rowerowyszanghaj #shutuplegs
t.....e - Moje małe podsumowanie pierwszego roku na dwóch kółkach. Wiem, że nic specj...

źródło: comment_nkiGOBmruLwZ4w75wwj5g1PRxpUZeIIQ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@spunky akurat z Team Sky było by łatwo się skontaktować ;) Mój znajomy robi reklamy dla Jaguara w Kitaju i dostaje limitowane gadżety z autografami od Team Sky czasem, wiedzą że też kolarz ;) ale jak mówiłem - ja się nie ścigam, zostawię to lepszym od siebie :D
  • Odpowiedz