Wpis z mikrobloga

wrzucanie fotek z rozmową z #rozowypasek jest tak samo #!$%@? jak #logikarozowychpaskow szukająca #atencja W sumie to ostatnio jest na tym portalu więcej #atencyjnyniebieskipasek niż różowych. Raz na rok Wam się zdarza z kobietą chyba gadać i to przez fejsbuki i z randomami z tindera.
beka z was a później jazda, że #rozowepaski są #!$%@?, to Wy mirki jesteście #!$%@? bo normalne laski nie siedzą na tinderach i innych gównoportalach, jest w #!$%@? porządnych dziewczyn, serio tylko trzeba wyjść do ludzi, nie wspominajac, że większość gada z Wami tylko dla zabicia czasu a Wy już tutaj #zwiazki w powietrzu wyczuwacie - tak Wy, #!$%@? eksperci od spraw damsko męskich XD o #!$%@?, analiza zachowań i charakteru kobiety na podstawie 1 zdania osz #!$%@?, mirku zrób tak, nie mirku musisz zrobić tak, zamiast być sobą i stawiać na spontaniczność to #!$%@? plany krok po kroku XDD
  • 21
to Wy mirki jesteście #!$%@? bo normalne laski nie siedzą na tinderach i innych gównoportalach, jest w #!$%@? porządnych dziewczyn,


@xEnzo: Czyli te siedzące na ,, tinderach i innych gównoportalach" (facebook itp.) są #!$%@?? Nieporządne? Zluzuj gacie, snickersa wszamaj, bo rozumiem, że niektóre z tych screenów wrzucali debile, ale to nie powód, żeby tak dupa piekła. To jest strona z śmiesznymi obrazkami to ludzie wrzucają śmieszne obrazki, a przegrywy wrzucają to
@xEnzo: Serio chce ci się jeszcze bawić w moralizowanie stuleji? Jeśli jesteś normalny to powinieneś się cieszyć, więcej fajnych kobiet dla ciebie. Gwarantuje ci, że żadna fajna laska po rozmowie z takim imbecylem nagle nie dojdzie do wniosku, że wszyscy faceci tacy są.
@xEnzo: Hurr ale ze mnie samiec alfa, a wy #!$%@? durr, naubliżam wam na anonimowym forum.
Jestem autorem takiego wpisu, który widnieje dziś w gorących. Proszę o merytoryczne wyjaśnienie co Ci w nim nie pasuje, a nie hejt o tak niskim poziomie jak w Twoim wpisie.
Może po prostu to Ty spinasz się nie wiadomo o co, generalizując i obrażając każdego dookoła w poszukiwaniu atencji.
Czyli te siedzące na ,, tinderach i innych gównoportalach" (facebook itp.) są #!$%@?? Nieporządne?


@Songox25: facebook a tinder to jednak różnica. Żadna normalna dziewczyna nie wytrzyma długo codziennych wiadomości od desperatów szukających dowartościowania. Miałam swojego czasu takie profile (fotka, badoo itp.) i na żadnym nie wytrzymałam dłużej niż 2 dni. Za dużo idiotów, jeśli ktoś tego nie widzi to przypuszczalnie jest jednym z nich.
facebook a tinder to jednak różnica. Żadna normalna dziewczyna nie wytrzyma długo codziennych wiadomości od desperatów szukających dowartościowania. Miałam swojego czasu takie profile (fotka, badoo itp.) i na żadnym nie wytrzymałam dłużej niż 2 dni. Za dużo idiotów, jeśli ktoś tego nie widzi to przypuszczalnie jest jednym z nich.


@aaa_daa: ACH JESTEM TAKA NIESTANDARDOWA, NIE TO CO TE LASKI SPOD TAGU #logikarozowychpaskow .
Z tego co kojarzę to Tinder jest aplikacją
@Songox25: nie chodzi o plusy czy serduszka. chodzi właśnie o ich przeznaczenie, czyli używanie takich portali do poznawania facetów. a zresztą, co kto lubi, ale dla mnie to jest po prostu śmieszne i chyba wolałabym zostać starą panną z bandą psów (nie przepadam za kotami, chyba że u kogoś na 5 minut) niż spotykać się z tymi facetami. Moja koleżanka poznała tak chyba z 10, żadnego normalnego.
nie chodzi o plusy czy serduszka. chodzi właśnie o ich przeznaczenie, czyli używanie takich portali do poznawania facetów. a zresztą, co kto lubi, ale dla mnie to jest po prostu śmieszne i chyba wolałabym zostać starą panną z bandą psów (nie przepadam za kotami, chyba że u kogoś na 5 minut) niż spotykać się z tymi facetami. Moja koleżanka poznała tak chyba z 10, żadnego normalnego.


@aaa_daa: Wiesz, to normalne, że
@Songox25: raz się zdarzyło, jeśli o czymś nie zapomniałam, był całkiem normalny, ale nawet nie wziął ode mnie numeru, chyba go trochę niechcący spławiłam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
raz się zdarzyło,


@aaa_daa: W sumie, nie obraź się ( ͡° ͜ʖ ͡°), powinienem najpierw zapytać na ile punktów w skali od 1 do 10 się oceniasz.
Ale jak nie jesteś nie wiadomo jaką maszkarą to sama przyznasz, że to bardzo słaby wynik.