Wpis z mikrobloga

Jaki smartfon (najlepiej nowy, ew uzywany jak nowy) do 400-500zł polecacie? Dodam, że zależy mi na tym aby z telefonem "nic się nie działo" przez sensowny okres czasu (przesiadam się z poczciwego klawiaturowca) i miał jako takie parametry.

#smartfon
  • 5
@michal-rymer: jakaś lumia 535 czy nawet 640. Stabilny, prosty i szybki Windows. Jeśli android to Moto G/Moto E, można jeszcze popatrzeć za używką iPhone 4S, w tej cenie po przesiadce z cegły szału nie ma ale z w/w modeli będziesz zadowolony.
Możesz jeszcze ładować się w chinczyki, ale ją na Twoim miejscu bym tego unikał, wnioskuje że fanem grzebania i modyfikacji nie jesteś :)
@Szyn4: No dobrze wnioskujesz :) Właśnie myślałem nad 4s ale już trochę czasu mają. Generalnie chodzi mi o coś co nie będzie zamulało po paryu miechach. Co do chińczyków to wolę sprawdzonych producentów. Jakaś opinia o galaxy grand neo?
@michal-rymer: Nigdy Samsunga w tej półce cenowej. Ja od 3 miesięcy używam Motoroli Moto E LTE, po przesiadce z Windowsa bardzo sobie chwalę, czysty android i naprawdę nic nie zamula.