Wpis z mikrobloga

@polecam_poczytac_ciorana: bzdura bo to bzdura. lmao lol kek bk dx
jak ja nie cierpie takich nadętych bufonów. co przeczytałeś na /mu ze king crimson czy kolega pokazal ci gy!be i wiesz juz wszystko o muzyce, a kto slucha jakiegos podludzkiego, podkreslam PODLUDZKIEGO popu czy rocka klasycznego, czy podludzkiego rapu (RAPU XD jaki seba z blokowiska) to debil, ale ja jestem mondry i trylko progrock xD
@Ripper_roo: przecież progrock to gówno. oO
rap jest spoko.
post-rock był fajny, ale za dużo go zmieliłem żeby odczuwać jakąś większą przyjemność z tego.
bzdurą jest narzucanie mi ram dyskusji i wciskaniu mi słów, których tutaj nie napisałem. ;3
@polecam_poczytac_ciorana: fakty są dwa:

1. muzyka w tym topie wszechczasów to w większości dadrockowe gówno więc jeżeli o to chodzi to masz rację.
2. ludzie którzy uważają że to że słuchają jakichś typowych hipsterskich zespołów pokroju Stars of the Lid albo GY!BE sprawia że automatycznie mają """lepszy""" gust od innych to straszni ludzie i ciąłbym im wszystkim kable od internetu. Nie ma polskiej grupy w internecie której bym nie hejcił bardziej
@Madotsuki: nikt nikomu nie broni słuchać tego czego się chce, ale są dwie strony medalu. ci od dadrocka (nie wszyscy ofc zanim ktoś na mnie wyskoczy) wyjątkowo często starają się przekonywać wszystkich, że po kill'em all to jest koniec muzyki, teraz to tylko gówno, kręcą tyłkami w mtv i bieber, a w latach '60 nie było lepszego zespołu od Beatlesów. to tak lekko może irytować ( ͡° ʖ̯ ͡