Wpis z mikrobloga

#fantasydraft

Appylan dziki17 1
Nawet Jordan nie da rady jak taka masakracja będzie pod koszem. KAJ gwałci Howarda bez wazeliny.

Empator efeeeeem 1
Chyba na każdej pozycji ef przegrywa, jeszcze Doc vs Harden z ławki, łatwa wygrana.

Bc04 vs Vojtazzz 1
Czyli Magic kontra Bird i Johnson wygrywa. W miarę wyrównany pojedynek, gdzie Hardaway może zrobić różnice.

Mrpiernok vs skullpain X
Dwa słabe zespoły i nie wiem który gorszy. Cieżko ocenić ewentualny mecz PO skoro żadna z tych drużyn by do niego nie weszła.

Kosteq vs simon 2
Fajne składy, fajny mecz by był, ale bardziej do mnie przemawia mocny środek i Roce na obwodzie.

Jnk21 vs ktostujestdieslem 1
Westbrook robi znowu różnice, nawet Wilt tu nic nie pomoże

Gogal vs zojmers 2
Gogal ma świetny skład, świetne ustawienie, ale nie ma KB8.
  • 5
@miki4ever: "diesel ma sklad legend" vs "westbrook robi znow roznice". szanuje wybor, ale jak masz pisac opisy na #!$%@? to lepiej nie oceniaj mnie, kostka i voytaza, bo szkoda Twojego czasu. Licze na opisy z najwyzsZej polki z Twojej strony w nastepnych rundach. #!$%@? zalamalem sie. ja moge przegrac z kazdym i mam kilka ciezkich match-upow, gdzie będę musial porownac np. Rodmana z Malonem, czy Wilta z Shaqiem, ale ze jedynym
@miki4ever: > Westbrook zjada kazdego tutaj na sniadanie i trawi przez caly dzien, zeby wypluc na kolacje, taka prawda.
Westbrook jedyne co zjada to gowno w kiblu. Jak na razie jeden sezon na poziomie Hall of Fame, przy czym akurat bez Duranta. Poza tym raz w finalach gdzie oczywiscie przegral i kazdy sezon na slabej skutecznosci z gry. Wiadomo, jest kotem ale to wszystko nadal za malo, chociaz nadal wiele przed