Wpis z mikrobloga

Spędzam tak sylwestra od kilkunastu lat. Co roku łapią mnie straszne #feels z tego powodu.
Możecie się uśmiechnąć pod nosem, ale uważam, że to oznaka #!$%@?. Człowiek który spędza od kilkunastu lat sylwester przed PC, bo nie potrafi nawiązywać kontaktów, nie ma z kim świętować tego dnia i jest sam przegrał życie.
#sylwesterzwykopem
d.....j - Spędzam tak sylwestra od kilkunastu lat. Co roku łapią mnie straszne #feels...

źródło: comment_EDftXMtItayMQEqBZSyEX3ufEGJL0vvE.jpg

Pobierz
  • 19
@dziobnij: wiadomo mirek, ale popatrz na to z tej perspektywy, że od dna można tylko się odbić, nie masz nic do stracenia, więc jakakolwiek próba wyjścia z przegrywu, nawet jeżeli nieudana to nic nie zmienia, a udana zmienia bardzooo dużo( ͡° ͜ʖ ͡°)
Człowiek który spędza od kilkunastu lat sylwester przed PC, bo nie potrafi nawiązywać kontaktów, nie ma z kim świętować tego dnia i jest sam przegrał życie.


@dziobnij: Jeśli masz jakieś życie osobiste i zawodowe/uczelniane to tak całkiem tego życia nie przegrałeś.
@dziobnij: aleś #!$%@? :D narzekasz więc Ci to przeszkadza. Wystarczy poznać, nawet tutaj na Mirko, kogoś. Nie wiem na browar wyjść. Nie znam Twojej sytuacji ale spędzanie sylwestra, zwykłego dnia, nie jest niczym szczególnym wg. mnie.