Wpis z mikrobloga

@matra: No i OK, o to chodzi. Ja zawsze będę namawiał ludzi do choćby minimalnego dbania o samych siebie, tak już mam. Nie unoszę i nie puszę się, nie nazwę nikogo głupim i nie obrażę z tego powodu ale - szkodzenie sobie głupim będę nazywał :(

@ricardo_kaka: Oczywiście, że każdy płaci i ma prawo korzystać - ale czy nie lepiej jest na starość chodzić na spacery zamiast siedzieć w wózku
@xSQr: no jasne, że tak, tyle że ludzie pod różnymi względami byli są i będą głupi, a głupota dodatkowo rzecz względna. Mówisz o ruchu, a ja tu obserwuję wiele osób, które ćwiczą, a karmią się takim gównem, że ten ruch to im w sumie na nic, także nic nie jest czarne albo białe.
Może Cię to irytować, możesz nazywać głupimi, ale taka kolej rzeczy. Tak samo ciężko o to, żeby w
@xSQr: tak naprawde mamy ograniczony wplyw na wlasne zdrowie i o ile statystyka pewnie przyznalaby Ci racje o tyle porownywanie przypadkow losowych juz prawie na pewno nie, jest milion chorob przed ktorymi nie uciekniesz cwiczac nawet po godzine dzien w dzien