Wpis z mikrobloga

Brytyjski odpowiednik krula chce Polakom zamknąć granicę do UK by wreszcie Imigranci nie zalewali jego kraju a wykopowicze się cieszą mimo że przy każdym poście o słabym życiu w PL marzą o emigracji do UK a teraz ich bohater chce zamknąć im tą możliwość.

Wytłumaczy mi to ktoś?

http://www.wykop.pl/link/1497895/triumf-ukip-po-wyborach-lokalnych-nigel-farage-triumfuje/#comment-15134385

#neuropa #farage #uk #kiciochpyta #emigracja
  • 19
@Threepwood: Ja rowniez dopiero dzis na niego zwrocilem uwage jakies kilka godzin temu. Nie rozumiem poblazliwosci administracji wgledem takich ludzi. Ostatni ban mial niemal 3 lata temu. Niemniej, dzis ucieszylem sie, ze nareszcie pronl, inny troll, dostal bana za trolling. Dziwne, ze juz wczesniej go nie dostal mimo zgloszen odnosnie jego komentarzy o gwaltach. Naprawde nie rozumiem czemu nie mozna odrazu usuwac takich osobnikow. Mi sie tam nie marzy by Wykop
@marcin-: Wiem, nawet niedawno robilem niewielka liste, ktora nadal aktualizuje. Jednakze, w przypadku Epicbeardmana mozna chyba powiedziec, ze to ewidentny trolling. Takie polaczenie przejaskrawionionej formy z glupota wyglada sztucznie.
Brytyjski odpowiednik krula


@sekito20: Ja rozumiem zbliżony światopogląd, ale idąc tym tokiem rozumowania Ed Miliband jest brytyjskim odpowiednikiem Leszka Millera? No nie sądzę.

Sam nie zgadzam się z poglądami Farage na temat emigracji, ale sukces UKIPu w tych wyborach traktuje bardziej jako fakt politologiczny. To podtrzymanie pewnego trendu jakim jest potwierdzenie nastrojów anty-unijnych i eurosceptycznych jak i ogólnej niechęci do dużej części całego brytyjskiego establishmentu. Niektórzy już piszą, że ten wynik
@Threepwood: Az tak zle chyba nie jest, choc nie wiem jaki procent uzytkownikow stanowia gimbusy. Z drugiej strony, jesli by brac same tylko komentarze i uznac, ze gimbus to nie wiek a stan umyslu, to mozesz miec racje. Ja tam bym chcial by bylo wiecej takich komentarzy jakie zostawial za soba Pies_Harry. Nie zawsze sie z nim zgadzalem, ale przynajmniej potrafil on zgrabnie ujac cos sensownego, nawet gdy przybieralo to forme