Wpis z mikrobloga

@Shodan56: Robocizna: rozrząd 400 (markowy zestaw rozrządu z pompa wody to 1000-1200), filtry oleje standardowo jak w każdym aucie. Do tego ci dochodzi wymiana oleju w tylnym dyfrze i w skrzyni biegów co około 30 tys. ASO zaleca 60 ale to za długo. Zawieszenie raczej wytrzymałe.
@Kacpoo: Właśnie miało być katowane na gazie ale z głową :p piszę w imieniu kolegi :D

odpalasz

czekasz do zagrzania kilka wolnych kolek po mescie i attack po ulicy albo po polach pod maistem czy slziganie sie na sniegu i w deszczu potem kolka chlodzace po miescie i powrot na baze pod domem przestudzic z 5 min
@Shodan56: jak będzie pilnował temp wody i oleju z chlodzil silnik to powinien pochodzić. Warto tez po kupnie zrobić luzy zaworowe przy okazji wymiany rozrządu. W niektórych wersjach były regulowane na srubke ( ale to raczej wolnossace) a w turbo zazwyczaj na płytki, a wtedy robienie rozrządu jest idealnym czasem na zrobienie luzow zaworowych.
@Shodan56: ogólnie po pracy robię takie auta i z dyfrem jeszcze nie miałem problemu. Raz się zdążyło wisko które rozdziela napęd. Koszt używanego z naprawa w granicach 1000 zł.
@Kacpoo: To zrobilbym liste glupich pytan bo na hondzie to zjadlem zeby ale z traktorem nigdy nie mialem doczynienia
i jak ci sie chce to czy mi odp na pytania bez walenia pasty z internetu tylko co i jak
@uketrab:
@Kacpoo:
@Shodan56: ludzie, jak czytam jakie Wy tu bzdety piszecie to muszę trzymać panewki żeby się same nie poobracaly.

po pierwsze: jakie kółka po mieście po upalaniu? jakie 5 minut?! na litość boską...
jedziesz szybko po mieście, nawet scigasz sie...znaczy pokazujesz kto jest lepszy z pod świateł ok. ale ufam że nie robisz tego pod swoim podjazdem tak ze miałbyś hamować i gasic auto i isc do domu.
zapomnialbym: jeśli posiadzimy kogoś nieodpowiedzialnego za stery rajdowki to też ja zepsuje, jesli posadzimy mądrego kierowcę który szanuje auto to o napędy byłbym spokojny. skrzynia da radę. pytanie tylko czy kupisz auto w dobrym stanie i o remont silnika się nie bedziesz musiał martwić, czy kupisz z padająca panewką/od mirka handlarza i bedziesz musiał zrobić remont. ;)