Wpis z mikrobloga

polecam inne zdjęcia z tej imprezy, kopalnia beki :D


@Vonsatch: dla kogo kopalnia beki dla tego kopalnia, nie każdy urodził się nie wiadomo jak piękny, fakt mogliby jakoś trochę lepiej swój ubiór poprawić, ale ej, pewnie też nie grzeszysz urodą, no i oni wyszli i się bawili a ty co ? Nadal w piwnicy ?

zawsze mam bekę z takich jak wy, oo patrzcie jaka locha
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Ogólnie to ja wyznaję zasadę, że nikt nie powinien śmiać się np. z czyjegoś ryja mówiąc, że dziewczyna jest brzydka. Przecież to nie jej wina do cholery. Ale bycie grubym wynika zazwyczaj ze zwykłego lenistwa. Ja wiem, że niektórzy gubią kilogramy wolniej niż inni, ale odpowiednia dieta i odpowiednie ćwiczenia i każdy może się wziąć za siebie. Nie ma nic gorszego niż użalający się ludzie nad czymś co można
  • Odpowiedz
@Herm1t: wiadome, ale jak laska ma np problem, tego nie wiemy no. Jak np widzę laskę co #!$%@? 20 batoników i cole light i jest gruba jak bela to coś tam pośmieszkuje a tak to mam #!$%@? np na takie fotki, zwłaszcza , że pewnie ci co się śmieją, Achillesem pewnie nie są
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Są skrajne przypadki to fakt, ale zazwyczaj tak to wygląda. Po prostu nie mogę współczuć takim ludziom, którzy mają tak na własne życzenie, dlatego mam gdzieś, że ktoś się z tego śmieje. Za to jak widzę, że ktoś ma bekę z dziewczyny, bo uważa, że jest brzydka, bo ma brzydką twarz, to mam ochotę gościowi przywalić na miejscu. Myślę, że to zdrowe podejście do tematu śmiania się z ludzi
  • Odpowiedz