Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam pewną historie.Mając 18 lat wybrałem się z kolegami i dwoma kuzynami do klubu.Wiadomo jak to w klubie, alko, narkotyki i te sprawy.Ja byłem raczej przeciwny narkotykom.Powiem lepiej nigdy wcześniej ich nie brałem.Kolega Mariusz dał mi coś co nazywało się Grota przeznaczenia.Nie słyszałem o tym wcześniej, ale nie zastanawiałem się nad tym wtedy bo byłem już trochę zrobiony.Po wzięciu Groty Przeznaczenia poszedłem tańczyć na początku nic nie czułem, myślałem, że wszystko ze mną okej.Mylilem sie trochę.Totalnie urwał mi się film.Obudziłem się rano w jakimś domu, którego nie poznawałem w łożku razem z moja dziewczyna nie wiedziałem co tam robi ale miała ochotę wiec zacząłem jej robić palcówe, całowaliśmy sie nagle poczułem jakby ona miała brodę.Myśle sobie #!$%@? kazałem jej się przecież ogolić a ta suka mnie nie słucha.Odsuwam się i widzę, że nie robi palcówy mojej dziewczynie lecz karłowi z brodą do kolan.Tak miałem palce w dupie karła.Od razu krzyknąłem po czym zobaczyłem moich dwóch kuzynów, którzy właśnie to kręcili swoim Kanonem.Wyrwalem im aparat i wybiegłem z domu.Szybko znieczuleń aparat i nagle zemdlałem.Obudzilem sie w swoim łożku w domu.Pomyslalem, że to musiał być tylko zły sen.Odwróciłem się na boku i pocałował moją dziewczynę w czoło, dziwne mówiłem tej suce żeby się ogoliła..
#pasta
  • Odpowiedz