Wpis z mikrobloga

@JBFC: Gra to dla mnie odpoczynek. Czasami mam czas na grę raz w tygodniu przez godzinę, dwie. Spotkanie dwójki trolli w dowolnej drużynie psuje mi całkowicie przyjemność z gry. Nie każdy ma czas by grać kilkanaście razy w tygodniu.

Kupiłem CS GO ciesząc się z systemu rang co było chyba główną przesłanką do kupienia tej gry- niestety przez to pojawia się pełno trolli, derankedów i smurfów psujących mi czasami jedyny mecz
@Westert: ale z Ciebie płaczek, ojoj. Wbij lema/supreme/ge to trolli nie spotkasz misiu. Ale nie marudź że chcę sobie pograć na srebrze dla funu, chyba że psuję Ci tym zabawę bo gram na Twojej randze ( ͡º ͜ʖ͡º)
@JBFC: Mam wbić GE grając raz w tygodniu lub rzadziej? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie chce mi się na dodatek kupiłem CS:GO bo po kilkuset godzinach w L4D2 miałem dość na trafianie w drużynie osób mających 4 tysiące godzin, mnie, osoby z prywatnym profilem i kogoś kto ma 2 godziny.

Jaki wyszukany sposób obrażenia- umieszczenie mnie w srebrze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie
@Westert: granie sobie pełną piątką na luzie, sprawdzanie nowych porytych taktyk i oddawanie meczu przeciwnej drużynie w nagrodę za spędzony czas jest dla ciebie takim strasznym czynem, tak?
Synu, przemyśl co mówisz bo starasz się pisać mi tu jakieś wypracowania a sam nie do końca wiesz z czym i o co walczysz
@JBFC: Granie piątką mniej- jednak gdy mam dwie godziny na CS:GO chcę zagrać w miarę wyrównane mecze zamiast spotkać 2,3,4,5 graczy w mojej lub przeciwnej drużynie psujących jeden z meczy.

Czekam na prezent pod choinką Tatusiu (ʘʘ)