Wpis z mikrobloga

@Arveit: Zależy jakie san diski ;) Może zwykłe 10MB zapis/odczyt. Tu masz niby 48mb. Nie wiem jaką to robi różnicę dla kamerki, ale w końcu nagrywa HD 60fpsów więc jakaś tam ta prędkość może być jej potrzebna. Nie chce wprowadzać w błąd więc się za bardzo nie wypowiadam;p
@Arveit: Na komputroniku też widzę 79zł. W sumie nie wiem czym się różnią, ale SanDisk robi dobre karty pamięci więc śmiało można brać:) U mnie problem był taki, ze potrzebowałem na "już" i brałem to co mieli na miejscu. Jak widać dałem się trochę wydymać, bo sam bym brał tego SanDiska:D
@gerard-kowalski: no ja nie potrzebuję jeszcze na "już", ale kamerę mam już kilka tygodni, a jeszcze nic nie nagrałem, no i szykuje mi się wyjazd w plener, to przyda się.
Dzięki wielkie, biorę tego SanDiska (tylko poszukam z jakiegoś zaufanego sklepu :d)
ja wziąłem 32gb Samsung evo UHS-1 i nie działa. Pisze mi kamerka, że rekomenduje microSD class 10. Ciekawostka, że jak ją pod kompem sformatuję na ntfs to kamerka ją widzi i każe sformatować pod fat32. Po tym formacie i resecie urządzenia znowu mam ten komunikat.