Wpis z mikrobloga

Weźcie zgłaszajcie tego trolla, bo to co on tu #!$%@? przechodzi ludzkie pojęcie. Najpierw woła kogoś, kto usunął konto, robi #afera zmusza do odpowiedzi, prowokuje, a teraz niby laska poroniła. Tak, poroniła i napisała o tym na mikroblogu... Nosz #!$%@? mać.
link do profilu: http://www.wykop.pl/ludzie/zloty_wkret/

#tangodown #trollalert #patologiazewsi
źródło: comment_gLAl3XhnmykbIRq2DQL1TXPLJfKhzxjI.jpg
  • 16
@Xanthia: #!$%@? to moja wina. zapytałem się go co się stało z tym wpisem i pokazałem mu mój zrzut ekranu a on napisał mi na to że moderacjacwel i oni mu usunęli wpis. teraz jednak usunął swoją odpowiedź o tym że to moderacja i znów próbuje na siłę wejść do gorących.
@Xanthia: na poczatku gosc byl nieszkodliwy, bo albo faktycznie wkrecal jakies glupoty, albo robil sobie beke z siebie. ale teraz palka sie przegla. dobrze wiedzial jak zareaguja wykopki, liczyl na to, liczyl sie z konsekwencjami, wiec niech je teraz poniesie. nie bede mu publicznie zyczyc #!$%@? w dupie w sztumie ani tym podobnych, ale nie ukrywam, ze dzien, w ktorym dowiem sie, ze spotkala go za takie #!$%@? kara, bedzie moim
@Xanthia: dlatego zglosilem, bo tylko tyle moge. nawet nie wiem czy laska faktycznie poronila, bo nic w jej historii wpisow nie ma, chyba ze usunela zaraz potem. mam nadzieje, ze to tylko ponury zart