Wpis z mikrobloga

@semaj: a więc to dlatego miałam 4 powiadomienia jak przyszłam do lapka, a jak kliknęłam to zostało 1 niezwiązane z tym postem :v Dzięki że chociaż jedną odpowiedź mogłam zobaczyć ()
  • Odpowiedz
@CebulowaKochanka: Chciałam usunąć konto właśnie z tego powodu. Nie znasz prawdy a wrzucasz takie zdjęcia dla beki, nie myśląc o tym że to może komuś sprawić przykrość. Ja wiem że mój facet ma różne rzeczy na profilu na fejsie, ustawił to kiedyś tam, nie zmieniał bo prawie nie wchodzi na fejsa, ma pracę, mamy mieszkanie, jesteśmy normalną parą, powiem Ci nawet że poza fajkami nie ma żadnych uzależnień, nie ma
  • Odpowiedz
@Juiceofhuman: po to żeby nie zrobił tego ktoś ze złymi intencjami, który zamiast cię poinformować o problemie repostuje tu rzeczy, które sama wrzucasz do netu i podpisuejsz się pod tym prawdziwymi danymi. nie dziękuj.
  • Odpowiedz
@Juiceofhuman: Żabka, ale naprawdę nie masz po co denerwować się niektórymi nieciekawymi wpisami. Po prostu mozesz je usunąć. Co prawda, to prawda - niekiedy sprawiają one przykrość, jednakże @CebulowaKochanka nie podała Twoich danych, ani Twojego mężczyzny.
Wyluzuj, przecież większość osób pisała pozytywne komentarze i najważniejsze jest to, że Ty jesteś z tego zadowolona c:
  • Odpowiedz
@Akayari: Już trochę wyluzowałam, dziękuję bardzo za miłe słowa. Masz rację, jest tu całkiem sporo fajnych osób które potrafią napisać coś pozytywnego, dlatego zapomniałam o tej drugiej grupie. No ale faktycznie, nie ma sensu się denerwować :)
  • Odpowiedz
@Juiceofhuman: Poza tym Ty wręcz NIE MOŻESZ się denerwować ʕʔ
Mam taką zasadę. Jeżeli czytam jakiś nieprzychylny komentarz, wpis - ale taki do przegięcia - nawet nie odpisuję, tylko blokuję. I to właśnie dlatego iż jestem świadoma tego, że odpowiem na ten komentarz/wpis i jeszcze bardziej się zdenerwuję. Tobie to samo polecam, to znacznie ułatwia życie c:
  • Odpowiedz