Wpis z mikrobloga

@80sLove: swoją drogą od początku mnie zastanawiało dlaczego główny bohater ma klona PSP, a nie (3)DSa, bo wg popularności sprzętu właśnie tak powinno być. Chyba jakaś łapówka od Sony:P
@ryhu:

Zacznijmy od tego, że gdy manga zaczęła powstawać, 3DS jeszcze nie istniało. Druga sprawa, że podobno powstawało/powstaje więcej gier typu date sim na PSP niż DS. Przynajmniej z tego, co czytałem na różnych forach, gdy próbowałem znaleźć jakieś proste visual novel na PSP (i nie znalazłem, bo wszystkie są po japońsku :D).
@80sLove: zauważ waćpan, że 3 jest w nawiasie, chciałem w cwany sposób napisać DS/3DS. Btw nie wiem jak wygląda scena psp, ale na dsa jest pełne fanowskie tłumaczenie Love Plus, jeśli chodzi o proste gry tego typu w ludzkim języku. Włączyłem nawet żeby zobaczyć o co tam chodzi, jak dla mnie straszna nuda i jeśli wszystkie date simy tak wyglądają, to wiem dlaczego nie wydają tego poza Japonią.

@bastek66: a
@80sLove: A ja trochę naciągnąłem fakty jak widzę co do ilości sprzedanych konsol na świecie, bo wygląda na to, że od pół roku ds i ps2 na zmianę zajmują pierwsze miejsce, obecnie z przewagą na korzyść sony.