Wpis z mikrobloga

@Froto: Na tyle terrarium z korka była zrobiona kaskada, 3 półki i na dole zbiornik z wodą i pompką. Niestety jeszcze nie rozkminiałem do końca i korek wiecznie przeciekał :D
  • Odpowiedz
@Xenesthis: Jak dla mnie to jest plus, przynajmniej mniej jedzą i nie potrzebują aż tak dużego terrarium. Szkoda, że nie mogą zostać takie małe jak po wykluciu, wtedy są genialne i świetnie ubarwione czerwonymi plamkami. Chociaż są też odmiany high red, ale to nie to samo :D Brakowało już chęci do tego wszystkiego. Kiedyś sobie zrobię wiwarium w domu z pełną automatyką :D
  • Odpowiedz
@evenstar: Miałem* Kilkanaście razem. Na początku był samczyk hodowany od małego, potem dokupiliśmy samiczkę, która składała regularnie jajka.
  • Odpowiedz
@evenstar: Brakowało chęci już. Z bratem łącznie mieliśmy razem ze 100 tys karmówki (karaczany kilka gatunków), koło 2 tys ptaszników, felsumy, węże, skorpiony, itd. Prze wiele lat trzeba było się tym zajmować i było tego coraz więcej. W końcu się wypaliliśmy. Ja przede wszystkim się zraziłem po tym, jak kupowałem ptaszniki za praktycznie wszystkie pieniądze jakie zarobiłem w wakacje, a potem się okazało, że wszyscy ludzie mnie w #!$%@? zrobili... Sprzedawali
  • Odpowiedz