Wpis z mikrobloga

@badAttitude: Nie zgadzam sie. Bez tego nie bedziesz spotykal sie z grupa nerdow, gdzie 9 na 10 z nich nie posiada wiedzy ktora cie interesuje. Teraz patrzac na tego 10go, jest znikoma szansa, ze potrafi on przekazac ta wiedze w prosty, latwy do przyswojenia sposob, w dotatku przedstawiajac jakies praktyczne zastosowanie.

Nie bez powodu mowi sie, ze programisci to ludzie, ktorzy zyja w piwnicy. Prawda jest taka, ze nie ma
  • Odpowiedz
@badAttitude: No i to jest myslenie 'entuzjastow'. :d To, ze cos umiesz nie znaczy ze kogos tego nauczysz.
Podaj mi jeden przyklad w czym koles ktory operuje technologia bedzie lepszy niz caly zasob internetu, stackoverflow itp.
Myslisz ze taki koles siada w pracy do komputera i klepie wszystko z palca? Moze cie rozczaruje, ale tak nie jest.
  • Odpowiedz
@Hatespinner zwątpiłem w Ciebie po przeczytaniu "Programowanie to przeszukiwanie google"
Profesjonalny programista przychodzi i wszystko klepie z głowy a nie kopiuje z stackoverflow jak gówno. Internet to tylko narzędzie pomocnicze. Internet nie poda Ci najlepszego rozwiązania Ty je musisz znać, a jak nie znasz technologi to wybierzesz niekoniecznie najlepsze bo będziesz znał tylko jedno, jak to mówią daj rzemieślnikowi młotek to wszędzie będzie widział gwoździe.

Chcesz przykład bardzo proszę: W swojej
  • Odpowiedz
@badAttitude: Nie zamydlaj mi tu oczu, bo takie rzeczy jak

Internet nie poda Ci najlepszego rozwiązania Ty je musisz znać

To jest totalny bullshit i widac, ze jestes studentem entuzjasta, a nie programista.

Kto robi tutoriale i kursy na stronach technologii? Ich tworcy. A kto wie wiecej o danej technologii niz jej tworcy i dzialacze? Nikt. Koniec tematu. *mic drop*
  • Odpowiedz
Nie zgadzam sie. Bez tego nie bedziesz spotykal sie z grupa nerdow, gdzie 9 na 10 z nich nie posiada wiedzy ktora cie interesuje. Teraz patrzac na tego 10go, jest znikoma szansa, ze potrafi on przekazac ta wiedze w prosty, latwy do przyswojenia sposob, w dotatku przedstawiajac jakies praktyczne zastosowanie.


@Hatespinner: Na takie spotkania chodzą ludzie bardziej "ogarnięci" niż piwnicowe nerdy. Po taki piwnicy nerd miałby wychodzić z domu NA SPOTKANIE z ludźmi jak ma IRC?

skoro istnieja tysiace pdfow, tutoriali etc, gdzie temat jest wyjasniony przez profesjonalistow , a nie wannabe
  • Odpowiedz