Wpis z mikrobloga

@Wasky: Jak ma być do muzyki to spraw sobie lepiej konkretne stereo zamiast dokładać suba. Co masz do tego Onkyo podpięte aktualnie? W sensie jakie kolumny? Nie wiadomo czego z tego nie wyciśniesz - do filmów wystarczy, ale do muzyki to bym kupił raczej klasyczny używany wzmacniacz stereo i cieszył się sprzętem ze znacznie wyższej półki.
@Wasky: Jest to raczej marketowy zestaw do kina. Z muzyką na tym nie poszalejesz.... Natomiast jeśli chodzi o subwoofer, to skoro chcesz go dokładać to proponuję dołożyć jakiś subwoofer również od nich i tyle. W mojej opinii jednak taki tani subwoofer (głównie jeśli chodzi o muzykę) narobi więcej szkody w ogólnym odbiorze i brzmieniu niż jego brak. Do tego ja jestem jednak zdania, że subwoofer w domowym audio to profanacja muzyki.
@Wasky: widzisz, w subwooferem jest tak, że nie powinno się go stawiać w przypadkowym miejscu - tam, gdzie nam 'pasuje'. To wszystko się powinno dostosować do pomieszczenia. Zestaw stereo dużo lepiej się spisze
@chwed: Dzięki chyba tak zrobię czyli albo kupię suba z m-audio, albo sprzedać głośniki i kupię coś lepszego 2.0??. Wiem tez że ten zestaw nie jest za dobrym wyborem, ale ojciec go kupował dawno temu.. Teraz wiadomo doradził bym mu właśnie jakieś porządne 2.0, zamiast gorszego 5,1.