Wpis z mikrobloga

Mirki, mógłby ktoś polecić jakiegoś taniego drona do zabawy (okolice 5 stów)? Na start nie chcę nic droższego, wolę się najpierw nauczyć latania dronami.
Wstępnie wytypowałem JJRC x8c lub JJRC x12c (ze względu na kamerę). Ewentualnie jakiś Overmax, ale kiepsko to wygląda (ale mają nawet FPV),
Najlepiej wersja RTF, ale prosta budowa też wchodzi w grę. Ważne by była kamera i by cokolwiek było na niej widać ;) Z tego względu biorę tez pod uwagę kupno kamerki xiaomi yi - byle dron te kilkadziesiąt dodatkowych gramów uniósł.
#drony #quadcopter #dron
  • 7
@greggy: MJX X600 z kamerka, najlepiej dedykowana c4010 :) jesli chcesz to bede sprzedawal, bo buduje wlasna 250 :) a jesli w przyszlosci bedziesz chcial kupic yi to tez bez problemu uniesie, bo ma az 6 smigiel
@enforces: Hahaha ja Ci powiem, że testowałem Thundera od Xblitz i podobna sprawa mocny też był. Fajne też było to, że pomimo niewielkich rozmiarów był bardzo stabilny i sterowany.
@Mizerr: pod warunkiem że go sobie wykalibrujesz. Ale to banalna sprawa. A moje pierwsze odpalenie drona Xblitz było takie, że nie wiedziałem że jest aż tak mocny i momentalnie uderzył o sufit w domu. Inna zaleta - jest bardzo wytrzymały. Tyle razy co się nim rozbiłem i zawsze latał dalej.