Wpis z mikrobloga

Ciekawy odcinek, warto obejrzeć. Chciałbym też zobaczyć odpowiedź dziennikarzy obecnie "opozycyjnych". Co sądzą o takim przedstawieniu sytuacji z Trybunałem przez pana Kolonko. Nie pomnę, że z dziką chęcią usłyszałbym co do powiedzenia mają wyżej wspomniani dziennikarze o Maxie i o tym co o nich mówi. Macie jakieś linki? Chyba jest tak jak mówi Max, że polskie media specjalnie omijają szerokim łukiem komentowanie jego programu. Ale ludzie.. On już ma milionową oglądalność.

Jestem ciekaw jak to wszystko się rozwinie. Żyjemy w ciekawych czasach. Osobiście uważam, że panu Kolonko marzy się po cichu urząd dyktatora w naszym kraju. Cóż w Stanach prezydentem by aktor. Chcieli byście mieć polskiego Reagana?

Jestem też ciekaw czy pro Pisowa postawa Maxa jest faktycznie bez żadnych korzyści.

W dzisiejszych czasach, mimo całej sympatii, którą darzę tego dziennikarza trzeba uważać na wszystko.
I niuchać spisku na każdym kroku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Więc #pytanie. Co myślicie?

Pięknie zaorał... "Shame on you.."
#wiadomosci #news #maxkolonko #mowiejakjest #4konserwy #bekazlewactwa i trochę #dyktatortygodnia
T.....j - Ciekawy odcinek, warto obejrzeć. Chciałbym też zobaczyć odpowiedź dziennika...
  • 3
@Tauo_Paj_Paj: Niestety ale mam wrażenie że chce się przystawić pod młodszą widownię. Kiedyś była pełna powaga i korwiniści z gimnazjum pewnie nudzili się w trakcie oglądania to teraz trzeba trochę szydery. Szkoda ale mam nadzieję że skończy śmieszkowanie i samo Top 10 komentarzy, które w 99% to łechtanie ego Maxa.