Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy #silownia
Pewnie zostanę zlinczowany, ale co mi tam.. co by się stało jakbym przez pierwsze kilka miesięcy odpuścił leg day i robił mniejsze partie mięśni (biceps, triceps, barki - więcej niż raz w tygodniu zamiast leg day?) Myślę, że nie zrobi się dysproporcja, a motywacja do treningów większa, bo i efekty większe. Dobre podejście, czy fuck logic, usuń konto, idz pan i nie wracaj? Przy czym nie chcę zostać kulturystą tylko fajnie wyglądać.
  • 16
Myślę, że nie zrobi się dysproporcja, a motywacja do treningów większa, bo i efekty większe.

@jojko: Przecież na "bajcepsach" nie będziesz progresować tak długo i dużo jak na nogach więc to co napisałeś jest dokładnie odwrotnością stanu faktycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HT-Ron: Doprecyzuję. Chodziło mi o to, że jak każdy amator siłowni zwracam uwagę bardziej na zestaw dyskotekowy (dla mnie to klatka, barki, triceps, biceps, plecy, brzuch), niż na nogi i bardziej interesują mnie większe przyrosty tam niż na nogach.
@rudy_bigos: po prostu robiąc leg Day raz w tygodniu lub ćwicząc fbw i masz nogi 2x w tygodniu rosną moim zdaniem za szybko w porównaniu do innych partii. o ile nie masz nic wspólnego z kulturystyka to bardzo #!$%@? mieć duże nogi, wygląda to źle, nie możesz kupić normalnych spodni i inne takie. nogi wystarczy zeby były w miarę proporcjonalne i utrzymaly twoja wagę. Mowie tutaj o sobie, każdy rośnie inaczej