Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie, jako super kuzynka na 18 urodziny chce młodemu kupić coś w czym się lubuje, mianowice jest zapalonym graczem. Sprzet okejka, wiec tutaj raczej odpuszcze, ale skłaniam sie w strone jakiejs gry albo dodatku, młody wilk gra przewaznie w CSa, Diablo, Metin2 no i LOLa ale numerem jeden jest zdecydowanie CS i teraz polecacie jakas gre, dodatek anything else? myślałam nawet żeby zabrac go w marcu do spodka na Intel Extreme Masters jak bedzie grzeczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #pcmasterrace #pytanie #urodziny
  • 19
@Cyckiem_wTwarz: Zrób wywiad środowiskowy czy diablo z dodatkiem czy bez.
Do cs:go raczej bym się nie męczył w prezenty.
"Intel Extreme Masters" będziesz się czuła jak byś wpuściła 5 latka do sklepu ze słodycznami raczej nie polecam dla ciebie i dla niego "dziwnie będzie"
@Asterling: Nie każdy kolekcionuje skiny, skiny mogą być gorsze niż te które ma. To jest dość ryzykowny pomysł , dlatego wyskoczyłem z tym dodatkiem do diablo musi się ucieszyć jak nie ma i będzie pamiętał ze to od niej.
A tak może sprzeda...Może przestanie grać...
@Kpiker: @Cyckiem_wTwarz: Nie grałem w 3 (tylko w betę dawno), ale podobno endgame jest właśnie w dodatku i jeśli Diablo 3, to tylko z nim. Pewnie go ma, ale a nuż okaże się, że nie, wtedy to będzie bardzo dobry prezent, bo dodasz mu do jego ulubionej gry dużo więcej contentu.