Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki drogie, kląć mi się już chce na tego windowsa 10, tylko dlatego, że #!$%@? mać nie mogę go aktualizować, kupiłem lapka z 8.1, zainstalowałem 10 home edition, a teraz nie mogę wrzucić przez updatera ani najnowszego builidu dla mas, ani tego preview ( 16.12.2015 ), idzie pasek do 50% po czym mam błąd i ponów próbę. Tak cały czas. Da się to jakoś obejść?

#windows10 #windows #pytanie #komputery
  • 14
@Aquoss: a tak serio zadzwoń do majkrosoftu po to masz oryginał żeby mieć support

możesz też na live chata wejść. gość cię poinstruuje albo poprosi o zdalny dostęp.
@besiege: nope, wpisywała komendy, zrobiliśmy generalny restart updatera i nic.. działamy dalej, a no tak wychodzi, mogę potem zapodać screeny jak się to rozwinie :P
@besiege: jop, mam najnowszego windowsa tylko niestety musiałem zrobić hard reset, a nasza miła koleżanka nagrzebała mi coś w rejestrze i potem nie mogłem się zalogować, wywalało niewłaściwe hasło mimo że było właściwe, dała mi link do zmiany, zrobiłem to trzy razy i nic, miała zadzwonić to napisała że nie może teraz, potem była offline czyli jak narobiła bałaganu to #!$%@?ła, inni technicy pisali, że już jej teraz nie ma, tutaj