Wpis z mikrobloga

Mirki nie wiem co te różowe paski mają w głowie. Poznajesz dziewczynę, wszystko świetnie dogadujecie się, spotykacie euforia w pełni. W myślach mówisz sobie, że to w końcu ta jedyna. Jednak kontakt się urywa, a jedyne wiadomości jakie wymieniacie są w stylu, że nie mam teraz czasu, bo studia pogadamy potem. Dziś przeglądaj facebooka zobacz jakieś gówno-romantyczne zdjęcie. Okazuje się, że to Ona z jakimś nowym bolcem na boku.

Najgorsze jest to, że zostałem już tak porobiony 2 raz w tym roku, dlatego poziom zażenowania jeszcze większy. Nie pozostaje mi nic innego jak iść się odstresować gdzieś do klubu. W 2016 roku daje sobie zdecydowanie spokój z różowymi paskami. Nie polecam 2/10.
#logikarozowychpaskow #feels #gorzkiezale #tfwnogf #przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
@smirk0: Najgorsze jest to, że właśnie przez fejsa się dowiadujesz o takich rzeczach. Jak by nie mogła zadzwonić, spotkać się i powiedzieć, że sorry byłeś tylko wypełniaczem czasu mam bolca na boku.
  • Odpowiedz
@Erdigo: eee tam, najgorsze to są takie, co to nawet na fejsie nie ustawiają, tylko najlepiej w #!$%@? robić i dalej wodzić za nos ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze jakieś gówno-powody i wymówki, jak ja to kocham xDD najlepsze są podwójne standardy, laska ma bolca na boku to teksty typu "nie byłeś dość dobry" i inne takie #!$%@?, a zaraz jak jakiś kręci z dwiema
  • Odpowiedz
@TypowaKarynka: Domyślnym? Wydaje mi się, że normalni ludzie ze sobą rozmawiają, a nie bawią w podchody.
@Psych0: Najlepsze jest to, że Ja specjalnie płakać po niej nie będe, jest mi w tym momencie totalnie obojętna. Właśnie najbardziej mnie zażenowało to wodzenie za nos, jak by nie mogła powiedzieć "Sorry to jednak nie to" Dla mnie tyle by wystarczyło. Tak gdy potem wracają z podkulonym ogonem to tylko kop
  • Odpowiedz
@Erdigo no dobra, ale jak sie nie odzywa i cie zlewa to chyba wystarczajacy sygnal, ze stracila zainteresowanie, nawet jakby odwrocic sytuacje i byloby, ze facet najpierw poznawalby sie z jedna dziewczyna, ale w tym samym czasie poznal inna, ktora mu bardziej odpowiada, to co mialby jechac do tej pierwszej i sie tlumaczyc, to w gimbazie robilo sie karteczki chodzisz ze mna, zakresl tak lub nie. dorosli ludzie nie musza sie
  • Odpowiedz
@Erdigo: Ano, właśnie to, że nie mogą normalnie powiedzieć jest najgorsze. Ja np. całkowicie tracę szacunek do takiej osoby, bo jak szanować kogoś, kto nie jest szczery nawet w stosunku do samego siebie? Najgorsze jest w takich sytuacjach, że już podświadomie wiesz, że bolcuje na boku, ale czasami dalej w tym trwasz, bo zaufanie bla bla bla i nie bądź paranoikiem bla. Dobrze jest mieć dowód na coś takiego, bo
  • Odpowiedz