Wpis z mikrobloga

Sejm zatwierdził ustawę, dzięki której pozwolono na inwigilację dowolnego obywatela przez okres 1,5 roku, bez ostrzegania takiej osoby. Tymczasem na wykopie artykuł zakopany, bo... "informacja nieprawdziwa" bez żadnego komentarza od osób zakopujących potwierdzających słuszność ich zakopu. No ja #!$%@?, to jest tak ważna sprawa, ale że krytykowane jest PiS to nie może dostać sie na główną.
http://www.wykop.pl/link/2928517/internet-i-podsluchy-pis-chce-by-sluzby-mogly-inwigilowac-obywatela/
Wołam jeszcze raz: @MinisterGlupichKrokow @castaneis @NaSmietanieChowany @kalabanga @bos100 @seattle
#polityka #4konserwy #neuropa
  • 22
@lerner: @Mrboo: myślę, że trzeba zrobić jeszcze jedno znalezisko na ten temat. To jest prawie taka sama sprawa dla której tyle ludzi wyszło w trakcie protestów przeciw ACTA. Ludzie nie chcą czuć się śledzeni przez rząd, co to ma znaczyć, że będą mi czytać moje prywatne wiadomości, moje foty które wysyłam itd?
@norbw74: z tego co czytam to jest to osobny projekt, stworzony przez PiS, ale bardzo podobny do projektu PO, jednak nie został jeszcze przegłosowany przez sejm, jak napisałem w głównym wpisie, jest w fazie przedstawiania w sejmie, ale raczej watpliwości nie ma, że zostanie przeglosowany
@Reeposter: znalezisko to tylko projekt ustawy, bez numeru, autora, daty. nie jest napisane kiedy zlozona w sejmie, kiedy czytania, poprawki, glosowania, zero informacji. w dodatku jeśli przeczytasz aktualne przepisy to 99% zmian dotyczy semantyki i nie zmienia żadnych kompetencji. chwytliwy, nie potwierdzony niczym tytul i tyle. w dodatku sejm ma przerwę świąteczną wiec jak maja ja przepchnac?