Wpis z mikrobloga

@Floyt: @pietrek16: @yoreciv: @Limonene: łapiecie bait zielonki, miejcie godność.

wcześniej pisał, że spędza święta na lodowcu w Alpach, na zrzutach ekranu widać brak roamingu i transfer danych w sieci.

to jest zielonka, zielonki kłamią. nie ma dziewczyny, Alpy widział w telewizji, na tindera wrzucił czyjeś zdjęcie.
  • Odpowiedz
wcześniej pisał, że spędza święta na lodowcu w Alpach, na zrzutach ekranu widać brak roamingu i transfer danych w


@deroo:
Tak, bo nie mam co robić tylko robić riserch na temat tego co robi jakaś zielonka i co pisała wcześniej. Odpisałem na to co widziałem tutaj i nie widziałem sensu większego wałkowania tematu. Zluzuj anusa.
  • Odpowiedz
wystarczyło wejść na profil i zobaczyć poprzedni wpis


@deroo:
Proste pytanie - po co? Gdybym miał wchodzić na profil każdego randoma w internecie aby sprawdzać co wypisywał wcześniej, zwłaszcza przy kompletnie niezobowiązującej wymianie zdań musiał bym nie mieć kompletnie życia.
  • Odpowiedz
@deroo: A odpisując tobie tego czasu nie tracę? Czym technicznie rzecz biorąć różni się zielony od pomarańczowego czy bordo? Tym że jeden swoimi literkami wprowadza w moje życie oświecenie, a drugi tylko głupotę?
Prosze cię :). Siedzę tutaj bo mi się nudzi.
  • Odpowiedz
@Floyt: zielonka różni się tym, że zazwyczaj kłamie i wkręca:)

@Universe_and_his_ass: nie pogrążaj się, wystarczy twoje 3 wpisy przejrzeć żeby widzieć, że jesteś jedną wielką ściemą

fejkowe rozdajo, wpis o wyjeździe do Alp, wpis o tym że rozdaju jednak potem bo wojaże po Polsce miałeś

nie dość, że kłamca, to #!$%@?:)
  • Odpowiedz