Wpis z mikrobloga

#boldupy #bolzdupy #!$%@? mać, ile jest tych #!$%@? memów, że graficy są tacy zajebiści w netach i że oni lepiej #!$%@? wiedzo jak ma wyglądać strona i logo. No to dałem się nabrać na tę propagandę i zamówiłem stronę u profeszionalnego grafika za prawie tysiaka. Nic się nie #!$%@?łem, nic nie odzywałem. Dałem coś na wzór i czekałem. Przed chwilą ją dostałem na maila, #!$%@? mać... Patrząc po poziomie to nie zdziwiłbym się jakby mi pocztą polską ją wysłał. Wygląda gorzej niż ten syf z Indii. Brakuje tylko tytułu napisanego comic sansem. :/
  • 9
@WykopToKolkoWzajemnejAdoracji:

Mnóstwo przeczytanych książek o designie, przebytych kursów, własna wieloletnia praktyka, rozeznanie w branży

Projektujesz idealną wizytówkę, wg wszystkich standardów, smukła, przejrzysta profesjonalna

Nad rozmieszczeniem logo siedzisz i zastanawiasz się przez godzinę, w końcu jest idealnie!

Przychodzi klient i jebnie

"Logo większe i na środek!"
@bledzioch:

@zacietrzewiony: #!$%@?, dobrze wiedziałem czego chce. Dałem mu wzór sporządzony na tyle na ile umiałem. Palete kolorów której miał sie trzymać i estetyczne rozmieszczenie symboli. A dostałem gówno z jakimiś clip artami!? WTF?

@Cilthal: gość jest sprawdzony na zasadzie kumpel kumplowi. Ale typ stary z doświadczeniem, no to myślałem że wie co robi. Tragedia! Co to niby znaczy ktoś sprawdzony?
@WykopToKolkoWzajemnejAdoracji: Najwyraźniej ktoś poleciał sobie w #!$%@? nieźle, powiem tak ja jeśli robię coś ( nie zajmuję się grafiką, tylko programowaniem) to trzymam się zazwyczaj jak najbliżej wytycznych, jeżeli czegoś nie kumam, albo sądzę że lepiej będzie inaczej to staram się dopytać.