Wpis z mikrobloga

@6c6f67696e: zacznijmy od tego, że ona ma pełnić głównie funkcje reprezentacyjnie. Sterują nią zdalnie. Analogicznie jak Ewa Kopacz. Szydło charyzmatyczną pięknością może nie jest, ale porównajcie jej styl ze stylówą Kopaczowej, pewna różnica na plus jednak jest.

Eee.. Poland stronk jest złe? Lepsze było polskość to murzyńskość i przyjmijmy jak najwięcej imigrantów? To nie oznaczało marginalizacji i nie było szkodliwe?
zacznijmy od tego, że ona ma pełnić głównie funkcje reprezentacyjnie. Sterują nią zdalnie. Analogicznie jak Ewa Kopacz. Szydło charyzmatyczną pięknością może nie jest, ale porównajcie jej styl ze stylówą Kopaczowej, pewna różnica na plus jednak jest.


Duda byłby nawet OK reprezentacyjnie ale trudno to oderwać od tego co wyczynia w sprawie TK. Zagraniczne media też o tym nie zapomną.

A Szydło to jednego dnia żąda przeprosin od Schultza a następnego ma z
Zagraniczne media też o tym nie zapomną.


@6c6f67696e: bo najważniejsze co o Polsce powie zagranica...

A Szydło to jednego dnia żąda przeprosin od Schultza a następnego ma z nim spotkania a potem, rzecznik mówi, że nie poruszali sprawy przeprosin bo nie wypada. no #!$%@? XD ja już wolę Kopacz


Jeśli wolisz rozhisteryzowaną idiotkę, która nie potrafiła nawet w miarę z klasą chodzić, to kwestia gustu. O gustach się nie dyskutuje.

To
@Iloveangelamerkel: Masz racje, boje się jednak, ze podporządkowanie prokuratury może mieć zły wpływ na najważniejszą z zasad jej działania - praworządność. Zresztą, sam najchętniej wyłączyłbym z gry politycznej tyle instytucji ile się da, choć wiem, ze to nie możliwe. Poza tym ministerstwo, może kontrolować prokuraturę bez bezpośredniego podporządkowania jej, na wzór wszelkich instytucji kontrolnych.
Jeśli wolisz rozhisteryzowaną idiotkę, która nie potrafiła nawet w miarę z klasą chodzić, to kwestia gustu. O gustach się nie dyskutuje.


jak dla mnie to ostatnio w wypowiedziach politycznych szydło jest bardziej rozhisteryzowana. poza tym jak chodzi na czerwonym dywanie ważne też jest jak załatwia interesy polityczne (Nie żebym miał o Kopacz jakieś świetne zdanie jeśli o to chodzi).


To normalne, że w polityce ludzie udają, iż się nie lubią, bo dzielą
Jak PiS nie umie dogadywać się z sojusznikami za zamkniętymi drzwiami tylko macha szabelką dla wyborców to #!$%@? im wielkiego sukcesu na arenie międzynarodowej nie wróżę.

no #!$%@?, ale jest różnica w sejmie a na arenie międzynarodowej zwłaszcza w wypowiedzi o kimś kto powinien być naszym sojusznikiem.


@6c6f67696e: Ale to działa na każdej płaszczyźnie. Przywołam choćby znane nagranie z Junckrem ''policzkującym'' Orbana niby kumpla od kielicha.

Schultz, jak i ogólnie pojęta
ale jest różnica w sejmie a na arenie międzynarodowej zwłaszcza w wypowiedzi o kimś kto powinien być naszym sojusznikiem.


@6c6f67696e: Ty chyba serio myślisz, że Shultz Merkel i inna lewica wygra w Niemczech po ściągnięciu miliona imigrantów. Czas lewaków się kończy, pokazały to ostatnie wybory we Francji, gdzie lewica musiała zawiązać sojusz z konserwatystami, żeby broń Boże narodowcy nie wygrali, a jakby nie było mieli 32% głosów. Jeśli te śmieszne marszyki