Wpis z mikrobloga

#nauka #klimat #chemtrials #kiciochpyta

Mirki mam bardzo duży problem z przekonaniem bliskiego członka rodziny co do różnych mitów jak chemtrials. Tego raczej nie przeczyta bo "brednie" -> http://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity/mit-rzad-swiatowy-kontroluje-klimat-za-pomoca-chemtrails-116

Angielskiego zero, także trzeba by jakieś źródła po polsku.

Cytując:

Coś rozpylają od dawna i to raczej nie pasażerskie ale wojskowe sobie latajo (o patrz w jednej linii trzy smugi)

Nowy rząd jest spoko ale pewnie nie może nic zrobić bo to światowy spisek i bardziej się opłaca nic nie mówić bo większe korzyści

ja wierzę w to co widzę a nie to co Ty wyczytasz w internecie

potwierdzenia od wielu naukowców, montowane jakieś dodatkowe coś obok silników


Szczerze to nie mam już siły ale może jest jakieś fajne źródło lub publikacja? Wiem, że to bardzo trudne jak taka osoba się już wkręca od paru lat ale ciągle mam nadzieję.
  • 14
@paziu: tak zrobię ale wiesz...bardzo mi zależy żeby ta osoba trochę inaczej spojrzała na świat bo na pewno zdajesz sobie sprawę że ma to duże efekty w codziennym życiu. Dodatkowo ta osoba jest naprawdę zaradna, do wszystkiego doszła sama, ma własną działalność bardzo dobrze prosperującą...po prostu jest mi smutno.
@iamsearchingforthetruth: szkoda czasu i nerwów na ignoranta.
Jest sporo różnych teorii spiskowych, niektóre nawet na pierwszy rzut oka trzymają się kupy, ale chemtrailsy to już wyższy poziom #!$%@?(choć do najbzdurniejszych teorii spiskowych od chemtrailsów jeszcze daleko)
@iamsearchingforthetruth: mam takie przypadki w rodzinie, na każdej stypie czy weselu muszą się #!$%@?ć ze swoimi mądrościami. nikt już z nimi nawet nie dyskutuje, mimo wielu prób. tym gorzej dla ciebie, jeżeli typ jest już ustawiony. jak ktoś odnosi sukces życiowy to jest to dla niego potwierdzeniem, że jego postawa jest słuszna. problem w tym, że o ile tyczy się to zarabiania kasy i prowadzenia biznesu to spoko, ale akurat nauka
@Alkreni: na początku oczywiście pochodzi ze znanego show ale później przeradza się w super extra filmik z dowodami xD cisnę z tego bekę ale nie powiem tej osobie tego wprost( ͡° ʖ̯ ͡°)

dodam że ta osoba nic kompletnie nie kuma po angielsku ale nie przeszkadza to jej żeby to było źródłem informacji..eh