Wpis z mikrobloga

@wsciekniety_waz: ale jestem na nadajniku Play, w mieście, które ma nadajnik LTE i 8 tys ludzi. Kumpel ma w play ale z innej oferty i ma świetne prędkości a ja w kb/s. Może jakiś limit mam ustawiony albo co. Nawet na wifii śmigam w kb/s
@Thexil: też tak mam, o dziwo wczoraj w nocy szlo po kilkaset kB, nawet był MB, ale w dzień idzie raczej wolno, mimo że zawsze jest HSDPA plus, nawet w dużych miastach. Play na kartę mam.
@Thexil: swoją drogą to mam WiFi w domu 20 MB/s i też leci w kB a na niektóre strony muszę czekać, nie wiem co z tym jest, pytałem na forum Miui ale oczywiście nikt nie pomoże
@k__d: rn2? Żadnych resetów, 2 razy przeglądarka padła w tle, ale nie używałem (to skomplikowane. Nawet jak wyczyszczę procesy i odpalam przeglądarkę to zachowuje karty... więc dlatego mi nie zależało). Głośność. Mama narzeka, reszta znajomych dobrze słyszy. Bateria w zależności... jak cały dzień na youtube siedzę i oglądam filmiki a dźwięk leci przez głośnik to 5h i po baterii. Jak normalnie użytkuję (też filmy, ale w mniejszym stopniu) to od 8h