Wpis z mikrobloga

Ewidentnie mamy na wypoku problem ze złośliwymi chujkami, które czerpią radość z psucia innym zabawy spojlerami. Walka z nimi jest trudna, zgłaszanie nic nie daje gdyż nie robią niczego niezgodnego z regulaminem.

Moja propozycja: pod tagiem #czlowiekspoiler zamieszczamy nicki tych osób wraz z linkami do dowodów złośliwego spoilowania, żeby je można było profilaktycznie czarnolistować. Przy odrobinie szczęścia część zaraz sama się zleci spamując spoilerami pod tym tagiem, dzięki czemu pójdzie szybciej. Co Wy na to?
#starwars #gwiezdnewojny #got #graotron #seriale
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CamelCase: Jeszcze nigdy nikt mi tu nic nie zaspoilerował jeśli się o to nie prosiłem(wejściem na tag zanim obejrzałem najnowszy odcinek). Proponuję utworzyć tag #czlowiekchochol dla ludzi stwarzających nieistniejące problemy. Jesteś pierwszym kandydatem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@CamelCase: Also:

1. Żeby być na bieżąco z listą obserwujesz tag #czlowiekspoiler
2. "Złośliwe chujki" piszą pod tym tagiem spoilery do wszystkiego
3. Przypominasz sobie, że obserwowanie tagu ma większy priorytet niż czarnolisto
4. Pomimo wrzucania wszystkich Spoilerowców na czarną dalej widzisz ich przepełnione
  • Odpowiedz
@Wiedmolol: Coś jest nie tak z Twoim kontem, napisz do wypoku. Właśnie pod to się daje na czarną, żeby nie przychodziły powiadomienia, tak to działa. Zresztą, wpisy ludzi z czarnej są domyślnie ukryte, trzeba je ręcznie myszką ujawnić.

Ja już kilka osób wrzuciłem na czarną za spam i mam święty spokój. Pod tagiem programowanie cały czas ktoś kogoś wrzuca za to na czarną.
  • Odpowiedz
@CamelCase: Panie, ja 5 dni czekałem aż moderacja zdejmie mi niezasłużonego bana(który miał trwać dni sześć). Zanim oni ogarną czy coś naprawdę jest nie tak to ja będę ludziom życzył mokrego dyngusa i wesołego jajka.

Może najpierw potwierdzę to u innych mireczków.

EDIT: BTW - niewiele mam mirków na czarnej, ale ich komentarze(jeżeli na jakiś natrafię pod cudzym wpisem) mam zwinięte. Wpisy normalnie patrząc na usera "ArmoredWarfare"(nie będę ich wołał).
  • Odpowiedz
@CamelCase: Ja kiedy się porządnie w-----ę, to przeglądam wpisy takiego cwaniaka, żeby wywnioskować jaką serię akurat czyta/ogląda. Jak już znajdę, to szukam co się dzieje na końcu i w niepozornej wypowiedzi wtrącam spoiler. Np.

no słuchaj też tak uważam, tylko pamiętaj o tym, że Jezusa ukrzyżują na końcu
  • Odpowiedz