Wpis z mikrobloga

@beaver: spoko, ale to jutro. w tych Czechach to bardzo duzo Polakow robi oczy. wiem ze juz po paru dniach po zabiegu nie bylo śladu. po jakims miesiacu mozg dostraja sie do nowego obrazu, bo na początku wszystko rozmazane.
@Wextor: nieprzyjemne jest 5 sekund na poczatku zabiegu na kazde oko, reszta to lezenie i patrzenie jak czerwone swiatelko robi sie coraz wyrazniejsze.

Tak jest w tych nowszych typach zabiegu, typu lasik. Inne sa gorsze ale prawie sie juz ich nie robi (chyba ze budowa oka nie pozwala na lasik, baaardzo rzadko).

Nic strasznego, nie masz przed czym przestrzegac ;)
@C13CH4N: z tego co wyczytałam to wszystko zależy od grubości rogówki a nie wady, ale dzieki za opinię, wlasnie nad artlife mysle :) jaka metoda miales zabieg?
@Twinkle: Chodziło mi ogółem o to, że przy dużych wadach wzroku nie wskazany jest ciężki wysiłek, który zwiększa ciśnienie w oku. Niektórym kobietom odradza się zupełnie poród naturalny i kieruje na cesarskie cięcie.
@Twinkle: Aa :) To ogółem noszę Pure Vision https://www.bezokularow.pl/pure-vision-6-szt od.. chyba już 7 lat ( same soczewki od około 10) Co prawda nie jest tak kolorowo jak w opisie. Staram się raz na parę dni je czyścić w płynie. I tak jak w przypadku innych soczewek nie może być zbyt sucho - w zimę, przy odkręconych grzejnikach zdarzyło mi się obudzić i czuć, że soczewka się nie porusza i nie ma
@Twinkle: Jest mi po prostu wygodniej, nie targam wszedzie opakowania na soczewki. Jak zostane na imprezie dluzej, tez nje ma problemu. Czasami przysne przy koncowce filmu i nie msze sie martwic o okulary. Jesli nie jestes zwolenniczka, to nie. Ale ja jestem bardzo zadowolona.