Wpis z mikrobloga

Mirki! Co się właśnie #!$%@? to ja nawet nie xD
Jadę sobie do mamy na święta, wsiadlem do pociągu. planowany odjazd za 4 minuty.
Nagle przez głośnik Pani krzyczy coś o jakimś opoznieniu 15 min bo coś tam, nie szło jej dokładnie zrozumieć.
Ale do sedna. W tym momencie do mojego przedziału (w którym siedziałem sobie sam) wpada dwóch wygolonych sebixow w dresach, trochę się zdzwiwilem bo nie spodziewałem się że patusy pozaluja kasy na pierwszą klasę. więc pewnie na gape.
Nagle do przedziału wpadają dwaj Panowie policjanci, bez zbednhch komentarzy wytargali sebixow z pociągu a my sobie ruszyliśmy.
Dopiero po chwili zauważyłem, że przez to zamieszanie i konjecznosc szybkiej wysiadki, sebixy zostawily mi prezwnt na święta Xd
Przez Panów psów nie zdazylj zabrać chyba swojego lupu Xd albo składali na niego rok, w każdym bądź razie, wcale mi ich nie żal :-D

Moi koledzy zostawili mi konsole Xbox 360 z kinectem, dwa pady, 6 gier, akumulatorki i ładowarkę do nich Xd
Pić rel.
#tylewygrac #truestory
nogazwezza - Mirki! Co się właśnie #!$%@? to ja nawet nie xD 
Jadę sobie do mamy na ś...

źródło: comment_4B7rGLigp2jKM3fry98lj8wHEu5LydCi.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Primbledon: Znalezienie czegoś to jest kradzież? Nie mam pojęcia gdzie to oddać to po pierwsze a policji konsoli nie zasponsoruje ( ͡ ͜ʖ ͡)
Po drugie należy mi się za to 10% znaleznego, szczerze wątpię żeby moi nowi koledzy mieli chociaż 10zl ;-)
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: W sumie nie bardzo mnie to interesuje, nie będę przecież ich szukał, i gak jak pisałem policji też nie oddam bo konsola zginie, wolę oddać ja dzieciakom.
@Primbledon: Kogoś, kto znalazł sobie coś (w sumie #!$%@? wartego) i cieszy się, nie z samwj konsoli, ale z samego faktu nazywasz cebula? Pomimo tego, że ta konsola na pewno bardzo ucieszy dzieciaki w bidulu?
Jak bym teraz zrobił z tym rozdajo,
  • Odpowiedz
@Primbledon: A jak idziesz po ulicy i widzisz 100zl, to podnosisz je i biegasz krzycząc czyje to? czy może na policję z nimi idziesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Twoim zdaniem najlepiej żebym to tutaj zosgawil nie? Niech #!$%@? inny sebix i na allegro #!$%@?, lepsza opcja niż oddać dzidciakom nie?

A sebixy mogą mi naskoczyc ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Pertaseth: Dokładnie tak,... boldupia bo jedyne co sami znaleźli to cepa na podeszwie Xd I dlaczego ktoś ma mieć trochę szczęścia a oni nie, dlaczego komuś ma być troszkę lepiej, tak przecież nie może być. Typowe janusze z workiem cebuli.
Ale widocznie za mało dobrych uczynków mirki! Karma.
  • Odpowiedz
@nogazwezza: konsolę oddałbym na komisariat. Mimo wszystko te "seby" najprawdopodobniej kupiły to za swoje pieniądze.
Co innego konsola warta ~1000zł, a co innego banknot. Nie widzisz różnicy?
Możesz mnie nazwać cebulą, ale to nie ja ukradłem konsolę.
Jeszcze jakiś czas temu całe mirko miało buldupy, bo jakiś janusz znalazł na ławce w galerii czyjś telefon i go sobie przywłaszczył. Nie różnisz się od niego ani trochę, jesteś nawet gorszy.
Dla mnie
  • Odpowiedz
@Primbledon: I teraz tak sobie myślę, jeśli ta konsola w całej tej sprawie miałaby jakiekolwiek znaczenie, policja poinformowała by o tym obsługę pociągu i już dawno by mnie odwiedzili :-) Więc koledzy musieli #!$%@? coś grubszego, bo policja ani troszkę się z nimi nie poerdolila.
@Dijuna: Dupka piecze i trzeba się do czegoś przyczepic co xD Fakt, każdy sebix popełnia taki błąd i też nim jestem Xd nawet mi Cie
  • Odpowiedz
@Primbledon: Czym się różni znalezienie pieniędzy od konsoli?
Bo telefon rozumiem, w środku są kontakty i zwrócenie go to zadwn problem, do tego zawartość telefonu może być dla kogoś bardzo ważna, telefon oddalbhm bez zastanowienia.
Kupili ja za swoje pieniądze? A na bilet na pocjag ich nie stać? Coś tu nie tak...
Dziwi mnie fakt, że wolalbys oddać ta konsole jakimś patusom którzy prędko pewnie wolności nie poczują, bo musieli grubo
  • Odpowiedz
@J_J_J_J_J: Ja się tłumacze? Nie wiesz co to jest dyskusja i bronienie swojego zdania?
Aaa pewnie swojego nie masz i TK tylko dlatego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A udziwlam się, bo jeżeli ktoś coś do mnie pisze to wypadałoby odpowiedzieć, tym bardziej jeśli się z tą wypowiedzią nie zgadzam, czyż nie?
Trochę mi Cie jednak szkoda.
  • Odpowiedz
@nogazwezza: zakładasz, że konsola jest kradziona, a chcesz ją oddać dzieciom?
Zresztą, ty nie wiesz kim byli właściciele, traktujesz ich jak podludzi, sam pewnie masz się za kogoś nieprzeciętnego.
Różnica między 100zł a 1000zł jest dosyć spora, nie zauważyłeś?
Znalezienie na ulicy banknotu 100zł to szczęście, przywłaszczenie przedmiotu wartego więcej niż 500zł* to kradzież.
Wkrótce nie będziesz się tłumaczył jakiemuś randomowi z wykopu, tylko policji. Życzę ci tego.
  • Odpowiedz
@Primbledon:
@ButtHurtAlert:
Dupki dalej czerwone? xD
Rozumiem, że jeżeli Wy znajdziecie pieniadzebna ulicy, to wtedy nie jest kradziesz, bo jesteście przecież tak zajebisci że wy znajdujecie nie kradniecie, ale jak ktoś inny coś znajdzie to hurr durr złodziej #!$%@?, ukrzyzowac #!$%@?!
Nie chcę mi się wierzyć, że znajdując załóżmy tysiąc zlotyvna ulicy biegalibhscie w poszukiwaniu właściciela.
Schowalibyscie szybko w kieszczen i cieszyli tego cebulowego ryja.
Uważam się za przeciętna osobę,
  • Odpowiedz