Wpis z mikrobloga

Mirki! Co się właśnie #!$%@? to ja nawet nie xD
Jadę sobie do mamy na święta, wsiadlem do pociągu. planowany odjazd za 4 minuty.
Nagle przez głośnik Pani krzyczy coś o jakimś opoznieniu 15 min bo coś tam, nie szło jej dokładnie zrozumieć.
Ale do sedna. W tym momencie do mojego przedziału (w którym siedziałem sobie sam) wpada dwóch wygolonych sebixow w dresach, trochę się zdzwiwilem bo nie spodziewałem się że patusy pozaluja kasy na pierwszą klasę. więc pewnie na gape.
Nagle do przedziału wpadają dwaj Panowie policjanci, bez zbednhch komentarzy wytargali sebixow z pociągu a my sobie ruszyliśmy.
Dopiero po chwili zauważyłem, że przez to zamieszanie i konjecznosc szybkiej wysiadki, sebixy zostawily mi prezwnt na święta Xd
Przez Panów psów nie zdazylj zabrać chyba swojego lupu Xd albo składali na niego rok, w każdym bądź razie, wcale mi ich nie żal :-D

Moi koledzy zostawili mi konsole Xbox 360 z kinectem, dwa pady, 6 gier, akumulatorki i ładowarkę do nich Xd
Pić rel.
#tylewygrac #truestory
nogazwezza - Mirki! Co się właśnie #!$%@? to ja nawet nie xD 
Jadę sobie do mamy na ś...

źródło: comment_4B7rGLigp2jKM3fry98lj8wHEu5LydCi.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
O losie, ale #!$%@?...
@nogazwezza: Nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz. Na policji zrobią Ci z tego masę problemów, a i tak pewnie zabiorą ją dla siebie lub zniknie w czeluściach komisariatu, bo wątpię żeby chciało im się szukać właściciela. A tak to możesz zostawić dla siebie, albo oddać do jakiegoś domu dziecka czy dla biednej rodziny, zrobisz jak uważasz :)
  • Odpowiedz
@nogazwezza: Tylko nie ogarniasz jednego, pieniądze, o ile nie są w portfelu jest dosyć ciężko odszukać i oddać je odpowiedniej osobie. xbox za to posiada nr seryjny(nikt nie zapisuje nr banknotów), posiada przypisane konto, posiada paragon/fakturę, ma cechy szczególne. To odróżnia znalezienie pieniędzy od xbox. Aktualnie to co ty zrobiłeś, to przywłaszczenie.

@latko: O ile nie okaże się że xbox był kradziony, w pociągu były kamery. Jeśli
  • Odpowiedz
@nogazwezza: nawet nie czytam komentarzy stulejek powyżej bo mnie krew nagła zaleje, ale jak to oddasz do jakiegoś biura rzeczy znalezionych lub na policję, będziesz największym frajerem.
  • Odpowiedz
  • 0
@ButtHurtAlert: Hm jakby z tej strony na to spojrzeć, to może być nieciekawie. Dobre podejście.
Niemniej jednak wydaje mi się ze nikt na to uwagi nie zwróci nawet...
  • Odpowiedz
@nogazwezza: gdybym znalazł walizkę z 1000zł na ulicy, to nawet nie myślałbym, by ją zgarnąć. Tak jak wyżej - oddałbym do komisariatu, albo zostawił na miejscu i niech ktoś inny się martwi.
Prawdą jest, że po prostu próbujesz sobie wmówić, że zabranie konsoli nie jest kradzieżą, bo przecież znalezione nie kradzione. Jesteś takim samym tępym januszem, co każdy inny osiedlowy złodziejaszek.

ło hehe ktoś zostawił komóreczke na ławeczce, znalezione nie
  • Odpowiedz
@nogazwezza: godnie z prawem, na rzeczy znalezione w pociągu nie przysługuje znaleźne. Rzeczy powinieneś oddać kierownikowi pociągu. Tym samym jeżeli wyniosłeś xboxa z pociągu to sobie go przywłaszczyłeś.
Lepiej by było nie chwalić się łamaniem prawa na forum publicznym( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nogazwezza: Rób sobie z tym co chcesz, ale ja mam zasadę, że nie swojego nie ruszam. Ten relatywizm, który prezentujesz to zmora naszego narodu: a to tylko stowka wezmę sobie, a to seby zostawily walić ich biorę, itd. itp. Brak twardego kręgosłupa moralnego mocno mnie w ludziach irytuje i przez wielu posiadanie go jest nazywane frajerstwem. #!$%@? narodu niestety. No ale trzymaj się, pewnie nawet nie wiesz o czym mówię.
  • Odpowiedz