Wpis z mikrobloga

No, wreszcie #warszawa jest dostępna dla tych, których przodkowie walczyli o wolność podczas powstania.
Innych może to razić, ale w sumie stolica nie musi być gąbką dla plebsu jak to ma się w #krakow #wroclaw czy #poznan
Szczególnie, że nie wszyscy dorośli do zachodu jak widać. Szczególnie widać to po słoikach jak pierwszy raz mają jechać metrem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 106
  • Odpowiedz
@bajceps: to wszystko wyjaśnia, dzięki. Przekonałeś mnie, Warszawa jest najpiękniejszym miejscem na Ziemi, alem niegodzien w nim zamieszkać, więc muszę ją czcić na odległość!
  • Odpowiedz
@bajceps: Na Twoim miejscu, to ja bym się jednak zastanawiał nad tym, czy płakać z tego powodu, czy się cieszyć. Bycie rodowitym warszawiakiem nie jest szanowane w kraju plebsu. Na arenie międzynarodowej w sumie też nie, bo dla większości cywilizowanych krajów, bycie z Wawy jest na poziomie bycia z podrzędnego miasta na Ukrainie. :>
  • Odpowiedz
@bajceps: Nic nie sądzą, bo nie jest to miasto aspirujące do bycia stolicą ~38mln kraju. Chociaż czasem zbiera lepsze opinie od Warszawy, ale to zależy jeszcze od płaszczyzn i wielu czynników. Jednakże w niektórych aspektach, stolica jest lepsza od mojego miasta, tego nie umniejszam. ;)
  • Odpowiedz