Wpis z mikrobloga

@kyrre: bardziej chodzi mi o #!$%@? HURR DURR patelnia jest zajebista, ty się nie znasz, HURR DURR jesteś idiotką i wracaj do kuchni. Nad usunięciem konta myślę, bo zauważam że spędzam tu za dużo czasu.

@anonim1133: to była opinia. chyba każdy ma swoją?

@Vaster: dzięki! <3

@thismortalcoin: kompleksy mogę mieć na punkcie swojego wyglądu :-) ale już je lecze, dzięki za troskę ( ͡º ͜ʖ͡
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: To, że ktoś daje patelnie w prezencie nie ma podtekstu '#!$%@? do kuchni bo tam Twoje miejsce' tylko po prostu uznał, że się to przyda albo będzie zadowolona. Same kobiety nakręcają gównoburze feminizmu -.-
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Nie nie, ja tylko czytam co napisałaś. Napisałaś, że marzeniem kobiet nie jest patelnia.
Idę o zakład, że jest jakaś kobieta(ba, nie jedna) która ucieszyła by się z fajnej patelni(i nie chodzi mi o seks oralny).
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: e tam wygląd. Wygląda na kompleks na tle feministycznym. Czy jak facet dostaje narzędzia to znaczy że jest usmolonym brudem robolem? Albo informatyk jak dostaje wypasiony komp to jest no-lifem? (no dobra, tutaj może i tak). Ja sam uwielbiam gotować i cieszyłbym się z takiego prezentu.
  • Odpowiedz