Wpis z mikrobloga

Śmieszne rzeczy pisze Pan Żakowski na WP.

Walisz, Paweł. Serią. Normalnie. Tak z biodra. Jak ci się marzyło. Długą serią. Tratatatata. I już leżą. Starzy i młodzi. Kobiety, dzieci, mężczyźni. Jedni na drugich. Ciała jeszcze ciepłe. Krew się sączy. Ze sterty czy dołu z wapnem jeszcze słychać jęki.

Zmiana magazynka. Przestawiasz kałacha z automatu na pojedyncze strzały. Podciągasz cholewy saperek, żeby mniej chlapało na spodnie. Wchodzisz na tę stertę albo stajesz nad dołem. Rusza się, stęka - to trach. Już się nie rusza, nie stęka. Następny. I następny. I jeszcze jeden, jedno albo jedna. Aż przestaną się ruszać i zapadnie cisza. Uff, zabezpieczasz kałacha. Nareszcie dobrze się czujesz.


Cały artykuł jest spowodowany ostrym i emocjonalnym wpisem Kukiza na FB:

I na dobranoc - obrońcom "demokracji" dedykuję (zobacz): "Jak ja was #!$%@? nienawidzę! PO - SLD siostry dwie

No cóż można nazywać PO i SLD czyli dwie najbardziej skorumpowane partie w Polsce #!$%@? lub obrońcami demokracji, ale z tym że są skorumpowane dyskutować nie ma potrzeby. Ciekawe kiedy ten fakt dotrze do Żakowskiego.
Korupcja to przestępstwo, a za przestępstwo (teoretycznie bo w Polsce jest z tym różnie) się płaci. W ten czy inny sposób. Czasami nawet śmiercią. Zależy od prawa.
Kwestia sposobu artykulacji tej woli ukarania przestępców ukazana przez Kukiza może się podobać lub nie. Z samym jednak faktem chęci ukarania już się nie powinno. No chyba że Żakowski lubi jak przestępcy chodzą wolno po ulicach. Może się wśród nich czuje za Pan brat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mimo wszystko powinien zostać przy publicystyce bo wyższe formy ekspresji już mu źle wychodzą chociaż wyobraźni mu nie brak.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@komio: w sumie nawet by mi nie było żal jakby Kukizowi coś #!$%@?ło i by #!$%@?ł takie coś, tylko trzebaby jeszcze Tuska jako gościa jakiegoś zaprosić. I tak #!$%@? trrrrrrrr od prawa do lewa.