Wpis z mikrobloga

Pierwsze słowa ojca na ten widok: "Ty chyba oszalałeś, ty nie masz na co pieniędzy wydawać?! Byś sobie lepiej mieszkanie kupił" a po podłączeniu wszystkiego "O jacie! Nie mogę uwierzyć, że tak długo się męczyliśmy. Dziękuje Ci! Ciekawe co ludzie w pracy powiedzą jak się dowiedzą, że mam takiego syna co taki prezent ojcu na swięta kupuje!" Warto było! Mój ojciec co zrzęda na całego i tylko by krytykował i narzekał, ale przynajmniej ten raz jest szczęśliwy jak małe dziecko :)
Pobierz Tymariel - Pierwsze słowa ojca na ten widok: "Ty chyba oszalałeś, ty nie masz na co p...
źródło: comment_FDobpVk1l1Sg2foUIE0zT186g6U6GJlE.jpg
  • 57
@Tymariel: Miło że Tato tak powiedział, a czy w Twoim przypadku ta siła działa także w drugą stronę, czyli miałeś może okazję sprezentować coś synowi? Ja przyznam się, że osobiście miałem taką okazję, bardzo szybki zdalnie sterowany quad na plażę zaraz po odpływie co by twardo było... będzie się działo...
@mxmilian: Większy by się nie zmieścił. No i nie ma systemu operacyjnego. Dla mnie to wada, ale dla moich rodziców to spore ułatwienie i wszystko co potrzebne już jest :)
@Tymariel: dobrze że przynajmniej nie skąpisz na rodziców, bo nie kazdy byłby w stanie wydać tyle cebulionów na tv w prezencie. Zaraz bedzie bulwers jakim prawem taki , na kogo, za ile ,z czym ,po co ,za co ,głupiś , stary cie ruchał, wystarczyłby mikser , sprzedam opla , co to za zarzutka , wszystko przez wykop , pewnie z it . Eh