Wpis z mikrobloga

Przyszedł pendrive 32 GB z http://player.play.pl
Czas jaki na to poświęciłem to około 40 minut tak więc polecam mocno. Bez aktywowania jakichkolwiek usług można zdobyć punkty i wymienić je na pendrive, powerbanka, słuchawki, kijek selfie, rękawiczki do smartfona, myszkę bezprzewodową etc.
Trzeba mieć numer w Play.
#play #cebuladeals
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@seattle: trzeba było brać powerbanka a nie pendrive. ten pendrive to jakieś 12zł, powerbank który mieli z głosnikiem to ok. 80zł. myszka którą teraz mają to gdzieś z 60zł. teraz to już musztarda po obiedzie, co najwyżej coś za 20k pkt można wziąć ale to wszytko są rzeczy po 10zł. te myszke jak ktoś się uprze to też dość łatwo dorwać. ja wyrwałem 4x powerbank i 1x myszke
  • Odpowiedz
@seattle: to są wszystko gadżety reklamowe, robiłem szeroko zakrojony research i dokładnie takie ceny są jak podałem. model myszki: MO8117-06 CURVY, w detalu nie znajdziesz poniżej 50zł. w hurcie jakieś 30.

a pendrive to bodajże jakiś model pdc-10 albo pdc-7, teraz już nie jestem pewien. jak szukałem to bodajże za 15zł w detalu znalazlem taniej, a wcale daleko nie nagrzebałem. poza tym po co komuś usb 2.0 jeszcze
  • Odpowiedz