Wpis z mikrobloga

Mirki, chcę sobie kupić topowy smartfon z Androidem, ale tak do 1600 zł. Nie chcę Huawei. Waham się między Moto Nexus 6, LG G4, no i... no właśnie, czym jeszcze? Chodzi mi o wielką płynność działania, no i dobrą baterię (tak, że jak wyjdę z domu o 9.00 to mi na luzie dociągnie używana przez nawet kilka godzin do 23.00) #android
  • 8
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: @NFCH: Boje sie dawac tyle kasy za chińczyka. Wystarczyłby mi nawet dużo słabszy Redmi Note 3 szczerze mówiąc idąc tropem Xiaomi. Ale jak już mam władować 1,5 koła to chciałbym mieć renomowanego Androida bez problematycznej nakładki czy wątpliwości co do opieki gwarancyjnej.

Natomiast sam pomysł Xiaomi bardzo mi się podoba. Generalnie pomysł wymiany smartfona wziął się od fascynacji Redmi Note 2 :)
@Murinio: Ale przecież Xiaomi ma produkty lepszej jakości, niż zwykli producenci, no może nie licząc Appla. Nakładka też jest świetna, nie ma z nią najmniejszych problemów, do tego Miui Polska średnio raz na 2 tygodnie wrzuca aktualizacje. A co do gwarancji, to jeżeli kupisz nie najtańszy, tylko z normalnego źródła (opodatkowanego itp.), to będziesz mieć normalną.