Wpis z mikrobloga

Jedyny prawilny, ojciec niewidzialnej ręki wolnego rynku a zarazem samego wolnego rynku, człowiek który ma poglądy spójne, ciągłe i niezmienne od lat, jedyna chorągiewka, która ma w dupie zasady fizyki nie zmienia kierunku razem z wiatrem - Janusz Kowin-Mikke.


#bekazpisowcow #bekazlewactwa #bekazpisu #4konserwy #oswiadczenie #nowoczesnacwel #januszkorwinmikke #korwin
Pobierz cz4rnyy - Jedyny prawilny, ojciec niewidzialnej ręki wolnego rynku a zarazem samego w...
źródło: comment_ksSSKmZnvOxuyf2VeYHo1bZ4oIGu2YCl.jpg
  • 13
@cz4rnyy: ostatnio coraz bardziej jestem za Braunem. Mimo, że w ostatnich wyborach byłem za korwinem, mimo słabego wyniku w prezydenckich, to jednak limit rozczarowań nie tylko wynikiem, ale i wypowiedziami się wyczerpał.

Z resztą, dni Korwina są policzone ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ostatnio coraz bardziej jestem za Braunem. Mimo, że w ostatnich wyborach byłem za korwinem, mimo słabego wyniku w prezydenckich, t


@43indahaus: równie dobrze możesz być za Marianem. Tak czy siak oddajesz głos na plankton, który nigdy nie przekroczy bariery 5 proc. Szlachetny i uczciwy plankton, ale bez dostępu do mediów i bez perspektyw na osiągnięcie czegokolwiek.
To niestety prawda. Nie będzie już drugiego takiego człowieka. :(


@cz4rnyy: może to i dobrze. Swoją rolę spełnił, wołał na puszczy wiele lat, a zarazem sam torpedował swoje szanse na sukces i tworzył nieudane partie. Teraz pora na kogoś, kto osiągnie sukces. Na razie swoje pięć minut ma Kaczyński, wolnego rynku w wydani korwinowym nie wprowadzi i bardzo dobrze, ale może chociaż będzie prowadził bardziej suwerenną politykę.
@43indahaus: Dokładnie to samo tyczy się Korwina i Mariana.

Braun jest inteligentny, ale to co on plecie na temat kondominium to są wytwory chorej wyobrazni. Tak, Żydzi mają tutaj dużo do powiedzenia, ale ciężko mi uznać za trzeźwy pomysł, o masowym exodusie Żydów do Polski.
@cz4rnyy: ma też w dupie prawa fizyki, myśli, że zna się na wszystkim, mimo, że jest zawodowym brydżystą bez wiedzy.
Wybitny klaun wolnego rynku, najlepszy propagator idei socjalistycznych. Nikt tak skutecznie nie ośmiesza wolnego rynku jak Korwin.