Wpis z mikrobloga

Cześć kupiłem poniższy głośnik z JD w ramach akcji z kuponami:

http://en.jd.com/product/LED-Pulse-Lights-Mini-Portable-Rugby-Wireless-Bluetooth-Speaker-TF-SD-AUX-FM-Handsfree-Mp3-Playe-For-iPhone-6-5S-iPod_814973.html?_ga=1.134032654.1266817231.1447391201

Wbrew temu co zaprezentowane jest w sklepie nie mogę włączyć tych światełek, czy ktoś wie jak to zrobić?

Ponadto zauważyłem, że w przypadku korzystania po bluetoothie jest jakieś opóźnienie i dochodzi do przesunięcia obrazu względem dźwięku... czy też tak macie? Strasznie to przeszkadza przy oglądaniu video na telefonie...

Jeśli chodzi o radio to nawet działa i odbiera trochę stacji ale muszę wpiąć wszystkie 3 wtyczki od tego dziwnego dołączonego kabla tj. micro i USB do głośnika a wtyczkę jack do telefonu i taka antena póki co najlepiej się sprawdza :) Czy komuś udało się to jakoś sensowniej rozwiązać rozbierając głośnik i podłączając jakąś antenę w środku?

#jd #antybang #gangbanggood
  • 11
  • Odpowiedz
Wbrew temu co zaprezentowane jest w sklepie nie mogę włączyć tych światełek, czy ktoś wie jak to zrobić?


@fristajlor: powinny się same od razu włączyć, jeśli u ciebie nie działają to dostałeś wersję bez światełek.
  • Odpowiedz
@Peter1096PL: Kupiłem też słuchawki QCY QY7 i one też są po bluetooth ale na nich nie ma opóźnienia stąd wydaje mi się, że w moim wypadku problem tkwi w tym głośniku a nie w samym telefonie.
  • Odpowiedz