Wpis z mikrobloga

1. Bądź @entryk
2. Płacz bo został dodany przez nas na czarno
3. Sam dodaj na czarno, zrób wpis (spamuj tagami) i wymagaj od nas odpowiedzi, chociaż nie możemy (bo dodał nas na czarno)
4. #bekazwykopkow
4.76 Navari

Ps.

@pitu-pr

Nie che mi się pisać już w związku z tym tematem. Lecz wasze wypowiedzi przypominają mi obiektywność TVN


Gdzie sugerujesz, że admin nie znał komendy na zmianę teamów. Otóż znał i ona nie działała co już pisaliśmy dzisiaj ze 2 razy. Także nie pisz tutaj o manipulacji TVNie :) Robiliście zamieszanie w grze zamiast normalnie się zachowywać, to się cieszcie, że jeszcze bierzecie udział w tym turnieju :)

#mirkogsturniej
  • 20
@MirkoGamingSquad: przy poprzednich meczach nie było z tym problemów zresztą weź pod uwagę że nie jesteście sami tylko jest 10 osób które muszą poukładać swoje plany na dany dzień a wtorek akurat każdemu zawodnikowi pasuje więc zamiast zwodzić nas i przeciągać po prostu ustalmy ten termin bo jak na razie widzę że wolicie kręcić gówno burzę a turniej macie w dupie
@MirkoGamingSquad: Ale co przygotować? Drużyna, z którą gramy ma serwer i nie będzie z tym problemu, gdyby Wasz okazał się ponownie słaby. Szczerze mi nie zależy na streamie ale jeżeli wy jako organizatorzy go chcecie to ok. Tylko we wszystkich poprzednich meczach po przekazaniu terminu nie było problemu ze streamem. Teraz nagle jest jakiś problem.
@MirkoGamingSquad: Daj moją wypowiedź gdzie pisałem na temat streama. Jeżeli ktoś nie robił tego wcześniej wiadomo, że nie będzie on perfekcyjny dlatego tego się nawet nie czepiam i jaki by nie było to zawsze lepiej niż bez.