Wpis z mikrobloga

@Pertaseth: niestety byłam w domu i tak dopiero po 17:00, a on był u mnie o 11:00, więc pewnie mu się nie chciało już. mówił, że może w sobotę, ale nie było go. no to czekam teras ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SScherzo: Bardzo brzydko z jego strony :/ Mam takiego kuriera, z UPS'u - taki trochę dziadek. Dobrze żyjemy, zawsze zadzwoni czy ktoś jest w domu, jeszcze się nie minęliśmy.

Ale kiedyś zamówiłem PC i przyjechał jak nikogo nie było. Jak zadzwoniłem to groził że dopiero po weekendzie, ale dał się przekonać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pertaseth: jutro pewnie przywiozą, jak nie to wieczorem zadzwonię i spytam, o co chodzi, bo sama nieobecność w domu przy pierwszej i jedynej jak dotąd próbie dostarczenia to nie powód by nie podejmować kolejnych prób :P szczególnie, że powiedziałam wyraźnie w piątek przez telefon, że w sobotę będę, a w poniedziałek wychodzę dopiero na 18:00 i wczesniej będę w domu.
@Pertaseth: nie wytrzymie... dzwoniłam dziś do typa, powiedział, że podrzuci na siłownię obok paczkę, poszłam akurat ćwiczyć, właśnie wróciłam i co? bez paczki, bo nie dostarczył znowu. czy ten typ ukradł mi moje słodycze i teraz unika? bo nie rozumiem :(