Wpis z mikrobloga

Mircy mam problem. Niedługo wigilia z dziewczyną i jej rodzicami. Jej ojciec już dwa razy był na manifestacji KOD-u i nie wiem jak mu wytłumaczyć, że jest zmanipulowanym przez żydów ubekiem. Jakieś porady?
#4konserwy #neuropa #polityka
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piesmen: W czasie dzielenia się opłatkami krzyknij "W IMIENIU ANŻEJA ŻUDY I KOTA ALIKA SKAZUJĘ CIĘ NA ŚMIERĆ ZA NIEMANIE POGLĄDÓW TAKICH JAK JA" i zastrzel gnoja. Nie ma pardonu dla wrogów demokracji ludowej.
  • Odpowiedz
@Piesmen: powinieneś dać mu na święta Niebezpieczne Związki Bronisława Komorowskiego i ładnie ozdobioną kopię listy żydów Polskich Leszka Bubla.
  • Odpowiedz
Wiecie na czym polega problem? To jest stoczniowiec ze Szczecina, który brał udział w sierpniowych strajkach. Ale kurde, przecież te wszystkie obrazki z demotywatorów nie mogą kłamać. On tak na prawdę musi być ubekiem.
  • Odpowiedz
@Piesmen: Wiesz, dla takich jak on nie powinno mieć się litości. Od razu powinieneś wjechać z grubej rury. Przecież wiadomym jest, że każdy stoczniowiec to były UBek, przez co powinieneś od razu go zdyskredytować w oczach jego córki - będziesz mieć dla bolszewika litość? Przecież musisz chronić swoją dziewczynę - zaraz się okaże, że będzie chciał ją związać z ciapakiem by ją wzbogacić kulturowo.
  • Odpowiedz
@Piesmen: jest tylko jedno wyjście - musisz mu założyć konto na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Po paru dniach przejrzy na oczy, dowie się że Nowoczesna do szalupa ratunkowa peło, wypromowanie Swetru przewidział Lepper już lata temu (dzisiaj by triumfował, ale odwiedził go seryjny s-------a), a KOD finansują Żydzi i naziści z ciemniej strony księżyca, co potwierdza mjr Morgasiewicz z ABW.
  • Odpowiedz