Wpis z mikrobloga

  • 45
Moja siostra w wieku 20 lat zaczyna palić papierosy i już nie mam słów do niej. Pomimo milionów argumentów przeciwko trwa przy swoim. Trzeba być kompletnym głupcem żeby w takim wieku zaczynać palić, znając konsekwencje. Nawet jej zaproponowałem umorzenie długu, który u mnie ma jeśli przestanie się w to pchać. Oczywiście bez efektu. Co można jeszcze zrobić żeby ją przekonać?
#pytanie #palenie
  • 53
  • Odpowiedz
@trq: Hm, moze wlasnie desmoxan albo cos, do tego spamuj ja zdjeciami pluc palaczy itp.

Moja rozowa tez palila, mowilem jej ze ma przestac, ale tlumaczyla sie, ze to tylko co jakis czas na imprezie. Pozniej wyszlo, ze kopci paczke dziennie, jak nie widze albo mnie nie ma.

Zagrozilem rozstaniem, bo nie wyobrazam sobie wiazac sie z kims, kto pali i to ja przekonalo. Tydzien temu minelo 6 miesiecy od
  • Odpowiedz
@trq: Teraz to raczej logiką do niej nie dotrzesz. Ogólnie podchodzić do kobiety z logiką to grzech :) Teraz jej to smakuje i podoba jej się uczucie dziwnego "odjazdu", bo takie coś pojawia się u "czystych" od nikotyny. Ogarnie się dopiero, jak zauważy spadek kondycji, chęci do działania.
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: Ej, miałam faceta, który robił dokładnie tak samo, jak zwracałam mu uwagę, że czuć od niego papierosami, to twierdził, że stał ze znajomymi na dworze, którzy palili i tylko dlatego tak czuć >_<. Ta, serio, trzeba być palaczem, żeby mieć tak stępiony węch, żeby nie wiedzieć jak to śmierdzi.
  • Odpowiedz
Pozniej wyszlo, ze kopci paczke dziennie, jak nie widze albo mnie nie ma.


@Wloczykij2: musiałeś chyba sam jarać podobne ilości, żeby nie wyczuć paczki dziennie wypalanej u partnerki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trq: 1. Wsadz jej mini petarde do fajki
2. Wsadz jej obciete paznokcie do fajki
3. Komentuj przy rodzicach i znajomych, najlepiej jej kolegach ze jej capi z mordy jak 60 zulowi i to tylko wina fajek
4. Zabieraj i wyrzucaj jej fajki
5. Jak ciagnie kase od starych to im powiedz zeby zabrali kieszonkowe
  • Odpowiedz