Wpis z mikrobloga

W całej tej aferze z #tk jednej rzeczy nie rozumiem. Ludzie skupiają się na rozliczaniu poprzedniej partii, zamiast patrzeć na terażniejszość i wytykać błędy obecnej, zamordystycznej partii, która nie jest wcale lepsza, a w mojej opinii nawet gorsza, bo minął dopiero miesiąc ich rządów, a #!$%@?ą taki inby, ze w głowie się nie mieści..
A najgorsze jest to, ze uważają, że tylko ich prawda jest jedyną słuszną i wydaje się, ze zrobią wszystko, by swoją narrację i światopogląd innym narzucić. Mam nadzieję, ze to im się nie uda.
Swoją drogą Kaczyński jest mistrzem w "dziel i rządź". Tak skłóconego i podzielonego społeczeństwa nie pamiętam.

#neuropa #4konserwy
Pobierz typowa_zielonka - W całej tej aferze z #tk jednej rzeczy nie rozumiem. Ludzie skupiaj...
źródło: comment_jVnGVX0eLreDzGnm28u0oRWtRb4AILr6.jpg
  • 19
@mnik1: trochę jadu z ciebie wycieka, emocje w rozmowach o polityce to niezbyt dobry doradca. Starzy rządzący którzy dzielą naród, PO po prostu nie chce dopuścić do tego, by stracić większość w TK. Ale jestem ciekawy co się stanie po akcji z TK, bo wiadomo, że ten cyrk się kiedyś zakończy pomyślnie dla PiSu, to tylko kwestia czasu.
@Cutter: Ależ ja proszę tylko o odpowiedź na jedno, bardzo proste pytanie - kto dokładnie "blokuje" PiS we wprowadzaniu tak zwanej "dobrej zmiany" i na czym dokładnie to "blokowanie" polega.

No, słucham. Tylko teraz proszę merytorycznie, bez #!$%@? o szopenie - bo jakbym chciał takie teksty poczytać, to bym se na niezależną wlazł.