Wpis z mikrobloga

Zamówiłem z JD te słuchawki w ramach zniżki 10/10,05$:
http://en.jd.com/product/Save-8-10-with-JD555-QCY-QY7-Wireless-Bluetooth-4-1-Stereo-Earphone-Headset-with-Microphone_758107.html?_ga=1.101082497.1266817231.1447391201
Z lewej tj. tam gdzie jest gniazdo na kabelek do ładowania słychać dość cichy pisk (choć słyszalny przy normalnym słuchaniu muzyki) gdy odtwarzany jest dźwięk. Najlepiej to słychać gdy włączy się odtwarzanie dźwięku z telefonu i ściszy w nim głośność do zera. Czy też tak macie?

Jak je reklamować? Oficjalną drogą przez JD? Jak to się robi? Czy przez PayPal? Tu też ew. byłbym wdzięczny za wskazówki, bo jeszcze nigdy nie miałem konieczności z tej możliwości korzystać.
#jd
  • 19
@trollasek: ma dla sprzedawcy, bo jak zrobi refund na Twoje marne 0,05$ to nic nie dostanie i zapomnijmy o kuponach w następnych akcjach dla Polski. O to chodzi, ale pewnie gimbaza tego nie rozumie...
@TomdeX: Pytanie czy to co dostaliśmy to oryginalny produkt i tak już ma ten model czy dostaliśmy jakąś podróbę, nie do końca udaną? Kolega kupował QY7 z innego chińskiego sklepu jakiś czas temu w pełnej cenie i twierdzi, że jego nie piszczą...
@fristajlor: No ja mam dwie różne wersje, jednak piszczy, druga nie, więc ciężko stwierdzić. Nie masz po co reklamować, bo z pewnoscią ci nowych nie wyślą, wystaw na allegro za 15 zł, pewnie ktoś kupi.